Distribúcia upevňovacieho a kotviaceho materiálu

Klientské centrum034 621 42 41

Bezplatná linka0800 22 22 88

Firma TOP KRAFT SK a.s. má výrazný podiel na trhu
v distribúcií upevňovacieho a kotviaceho materiálu.

Kvalitné výrobky za rozumnú cenu.

Tradícia a profesionálny prístup.

Prepracovaný systém riadenia kvality podľa ISO 9001.

TOP KRAFT je dôveryhodná a medzi zákazníkmi známa
značka. Rastieme spolu.

TOP KRAFT naplňuje potreby zákazníkov.

TOP KRAFT produkty nám zabezpečujú expanziu
a obojstranný rozvoj.

TOP KRAFT služby a logistika promptne reagujú
na potreby zákazníka

Vysoká kvalita a rýchlosť podporujú
TOP KRAFT v obchodovaní.

Kontakt

TOP KRAFT SK a.s.

Priemyselná 9050/1
907 01 Myjava
E-mail: topkraft@topkraft.sk

IČO: 36269875
DIČ: 2021962767
IČ DPH: SK2021962767

Klientské centrum Myjava

Tel.: 034 621 4241
FAX: 034 621 5385
Objednávky: topkraft@topkraft.sk

Bezplatná linka: 0800 22 22 88


Zoznam obchodných zástupcov

Ing. Lucia Plešková
Obchodný riaditeľ
pleskova@topkraft.sk
+421 915 774 144

Krzysztof Czarnomski
Export manager
czarnomski@top-kraft.at
+48 665 393 804

Mapa

Milan Zelenka
zelenka@topkraft.sk
+421 902 940 346

Ing. Zuzana Verešová
veresova@topkraft.sk
+421 908 779 711

Filip Kozma
kozma@topkraft.sk
+421 902 940 347

Jozef Varga
varga@topkraft.sk
+421 905 925 536


Ostatné kontakty

Nákup a predaj

Anna Držková
Predaj SK
info@topkraft.sk

Gabriela Bunčiaková
Nákup, predaj SK a EÚ
predaj@topkraft.sk

Bc. Martina Bunčiaková
Nákup, import
mbunciakova@topkraft.sk

Stanislav Duga
Nákup a predaj náradia
duga@topkraft.sk

Ekonomické oddelenie

Emília Hargašová
Faktúry, účtovníctvo
hargasova@topkraft.sk

Lenka Litváková
Účtovníctvo, mzdy a personalistika
litvakova@topkraft.sk


Maloobchodná predajňa

Modra

Dukelská 7
900 01 Modra

Tel.: 034 621 4241
FAX: 034 621 4241
Mobil: 0902 940 342
E-mail: modra@topkraft.sk

Novinky

MAR

30

Výstava FASTENER FAIR Stuttgart 2017

Naša spoločnosť sa zúčastnila výstavy FASTENER FAIR Stuttgart 2017, kde boli prezentované naše výrobky za účelom nadviazania nových kontaktov a rozšírenia...

Všetky novinky

Kontakty

Centrála Myjava TOP KRAFT SK a.s.

Priemyselná 9050/1
907 01 Myjava
Tel. klientské centrum 034 621 42 41 Tel. bezplatná linka 0800 22 22 88 E-mail: topkraft@topkraft.sk

Všetky kontakty