Distribúcia upevňovacieho a kotviaceho materiálu

Klientské centrum034 621 42 41

Bezplatná linka0800 22 22 88

Firma TOP KRAFT SK a.s. má výrazný podiel na trhu
v distribúcií upevňovacieho a kotviaceho materiálu.

Kvalitné výrobky za rozumnú cenu.

Tradícia a profesionálny prístup.

Prepracovaný systém riadenia kvality podľa ISO 9001.

TOP KRAFT je dôveryhodná a medzi zákazníkmi známa
značka. Rastieme spolu.

TOP KRAFT naplňuje potreby zákazníkov.

TOP KRAFT produkty nám zabezpečujú expanziu
a obojstranný rozvoj.

TOP KRAFT služby a logistika promptne reagujú
na potreby zákazníka

Vysoká kvalita a rýchlosť podporujú
TOP KRAFT v obchodovaní.

Novinky

DEC

18

Otváracia doba - sviatky

Vážení zákazníci, posledný termín závozu objednávok je 18.17.2019, od tohto dátumu bude na hlavnom sklade prebiehať inventúra. Najbližší termín prijímania objednávok a rozvozu tovaru bude 7.1.2020. Ďakujeme za pochopenie, za doterajšiu priazeň a spoluprácu, a prajeme Vám aj Vašej rodine krásne sviatky a všetko dobré do Nového roku, a celého roku 2020! Váš tím TOP KRAFT SK a.s.

APR

16

Výstava FASTENER FAIR Stuttgart

V dňoch 19. - 21. marca 2019 sa naša spoločnosť TOP KRAFT SK a.s. zúčastnila výstavy v nemeckom Stuttgarte za účelom získania nových kontaktov a možností spolupráce.

Stiahnuť tu

OCT

22

Firemný teambuilding Vatlice

V dňoch 19. - 21.10.2018 sa vybrala naša (takmer celá) firma smer Valtice, ČR, na pobyt s bohatým programom. Pozrite si viac foto a info v našej galérii. http://topkraft.sk/sk/fotogaleria/10/firemny-teambuilding-vatlice

Stiahnuť tu

JUN

21

Návšteva z Ázie

Dňa 19.6.2018 privítala naša firma vzácnu návštevu z Ázie. Veríme, že výsledkom príjemného stretnutia bude do budúcna efektívna spolupráca.

Stiahnuť tu

MAY

28

Otvorenie nového logistického centra

Radi by sme Vás informovali, že v rámci rozširovania značky TOP KRAFT aj za hranice Slovenska a zlepšovania kvality servisu a služieb voči našim zákazníkom, sa podarilo nedávno otvoriť nové logistické centrum v Českej Republike.

Stiahnuť tu

JAN

2

NOVINKA 2018

Od januára 2018 prechádzame na on-line Riadený sklad. Týmto krokom zvyšujeme kvalitu nami poskytovaného servisu.

Stiahnuť tu

MAR

30

Výstava FASTENER FAIR Stuttgart 2017

Naša spoločnosť sa zúčastnila výstavy FASTENER FAIR Stuttgart 2017, kde boli prezentované naše výrobky za účelom nadviazania nových kontaktov a rozšírenia spolupráce za hranice súčasného pôsobenia. Veríme, že podobné prezentovanie a zviditeľnenie firmy prospeje rozvoju obchodu na nových trhoch a zabezpečí tak ďalší rozvoj firmy ako celku. Zopár foto nájdete v našej galérii.

Stiahnuť tu

OCT

24

20. výročie existencie firmy

Vážení zákazníci, radi by sme sa s Vami podelili o pár záberov zo spoločnej oslavy 20. výročia existencie firmy TOP KRAFT SK a.s., kde sme si vďaka slovám majiteľa p. Bunčiaka pripomenuli vývoj firmy, až do rokmi overenej podoby v akej ju poznáte dnes. Vďaka patrí aj Vám, našim zákazníkom, ktorí dôverujete našej značke, ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu! Foto nájdete v sekcii "Fotogaléria".

APR

11

Výstava CONECO 2016

V dňoch 6. - 9.4.2016 sa naša spoločnosť TOP KRAFT SK a.s. zúčastnila výstavy CONECO v Bratislave. Ďakujeme návštevníkom za účasť a pripájame fotku z nášho stánku. Foto nájdete v sekcii "Fotogaléria".

MAR

21

Obchodné podmienky

Vážení zákazníci, venujte prosím pozornosť prečítaniu našich aktualizovaných obchodných podmienok! Ďakujeme.

Stiahnuť tu

SEP

1

TRIUMF JAKUBA KORNFEILA NA VEĽKEJ CENE ANGLICKA!

Jakub Kornfeil zažil svoje najlepšie historické pódiové umiestnenie, keď na majstrovstvách sveta MOTO III, na preteku SILVERSTON na veľkej cene Anglicka, skončil na fantastickom DRUHOM mieste!

Stiahnuť tu

AUG

7

Novinka! Tanierové hmoždinky

Predstavujeme novinku v našom sortimente, systémové tanierové hmoždinky TOP KRAFT s priemerom 8mm.

Stiahnuť tu

MAY

20

STROPNÁ KOTVA Novinka !!

MND6 je nový systém kotvenia určený predovšetkým pre fixáciu zavesených stropných konštrukcií..

Stiahnuť tu

APR

29

Vyrovnávací systém - NOVINKA !!!

Chcete mať profesionálne uloženú dlažbu alebo obklad ??!! Chcete sa vyvarovať nerovnostiam? Ponúkame Vám na predaj vyrovnávací systém a to spony, kliny a kliešte. Systém je veľmi jednoduchý. Kliny a kliešte využívate opakovane. Spony sú jednorazové.

Stiahnuť tu

APR

27

Hydroizolačný náter - AQUASTOP

NOVINKA !!! AQUASTOP - dokonale nahrádza bežne používané asfaltové pásy a hydroizolačné fólie. Tekutá, vodou riediteľná asfaltovo-bentonitová hydroizolačná stierka s obsahom modifikovaných syntetických vlákien, ktoré po zatvrdnutí vytvoria nosnú elastickú vložku. AQUASTOP je nehorľavý a nešíri plameň po vrchu.

Stiahnuť tu

JAN

28

Zmena názvu spoločnosti SG FIX SK, a.s.

Dovoľujeme si Vás informovať, že spoločnosť SG FIX SK, a.s. mení názov na TOP KRAFT SK, a.s. Týmto krokom sa stávame súčasťou siete TOP KRAFT európskeho výrobcu kotviacej a upevňovacej techniky, ktorý v dnešnej dobe ponúka viac ako 1000 položiek upevňovacieho materiálu pod značkou TOP KRAFT a 1300 položiek náradia KRAFTER a XKRAFTER.

Majiteľská štruktúra našej spoločnosti, tak ako aj identifikačné znaky (sídlo spoločnosti, identifikačné a daňové číslo) zostávajú nezmenené.

Zmenou mena sa nám budú postupne meniť aj mailové adresy, ale istý čas budú funkčné aj terajšie.

Veľmi si vážime aj Vašej účasti na budovaní európskej značky TOP KRAFT a veríme, že aj naďalej budeme spoločne dosahovať nové ciele a prosperitu.

S pozdravom, Štefan Bunčiak TOP KRAFT SK a.s.

Stiahnuť tu

AUG

13

NOVINKY Náradie

Zaradili sme do našej ponuky ďalšie výrobky značky KRAFTER. Ponúkame Vám rôzne potreby pre maľovanie, od maľovacích valčekov, špachtle a ďalší materiál.

Stiahnuť tu

AUG

12

Armovacie sieťky - Novinky v sortimenteStiahnuť tu

MAY

7

Balkónové profily a príslušenstvo

Predstavujeme novinku v sortimente - Balkónové profily a príslušenstvo.

Stiahnuť tu

FEB

20

MEGA PACK

Skrutky so závitom do plechu a Zatĺkacie hmoždinky s hríbovou hlavou

Stiahnuť tu

FEB

19

Dilatačný pás okrajovýStiahnuť tu

JAN

1

Pozor zmena logistiky

Od 1.1.2014 došlo k zmene logistiky. Prevádzky v Prešove a Banskej Bystrici boli zrušené. Logistika bola premiestnená do centrály spoločnosti, na Myjavu, odkiaľ budú doručovanie zákaziek realizovať profesionáli z logistickej spoločnosti DB SCHENKER.

Tu sú ďalšie informácie ohľadom objednávok po 1.1.2014:
Objednávky u nás spracované do 12:00 Vám budú doručené najneskôr do nasledujúceho dňa spoločnosťou DB Schenker. Z dôvodu rýchlejšieho spracovania Vašich objednávok nám ich, v rámci možností, zasielajte v dopoludňajších hodinách. Objednávky u nás spracované v popoludňajších hodinách, teda po 12:00 Vám budú expedované najneskôr do 48 hodín spoločnosťou DB Schenker.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte KLIENTSKÉ CENTRUM MYJAVA na tel. číslach: 034/621 4241, 034/621 5385, tiež našu bezplatnú „zelenú“ linku 0800 22 22 88 alebo obchodných zástupcov pre jednotlivé regióny.

Vaše objednávky môžete zasielať na e-mailové adresy: predaj@sgfix.com, info@sgfix.com, sgfix@sgfix.comStiahnuť tu

SEP

16

NYLONové natĺkacie hmoždinky

Natĺakcie hmoždinky TopKraft sú kvalitné nylonové hmoždinky s oceľovou skrutkou.

Stiahnuť tu

MAY

9

NOVINKA!

Predstavujeme novinku v sortimente. Máme nové SILIKÓNY, PENY, AKRYLY. O vašich zľavách sa môžte informovať u našich obchodných zástupcov.

Stiahnuť tu

MAR

11

Armovacia sieťka VERTEX

Novinka v sortimente.

Stiahnuť tu

OCT

5

Prezentácia Krafter a X-Krafter

Dňa 5.10.2012 firma SG FIX SK odštartovala pre svojich zákazníkov predaj novej rady náradia Krafter a X-Krafter. Prezentácia a testovanie náradia sa konali v areáli firmy na Myjave. Obchodní partneri sa oboznámili s novou radou náradia na vystavených paneloch a následne ho otestovali a zmerali si obratnosť v pripravených disciplínach: skrutkovanie, rezanie, zatĺkanie klincov, práca s kliešťami. Po skončení testovania bolo pripravené malé občerstvenie.

Stiahnuť tu

Novinky

DEC

18

Otváracia doba - sviatky

Vážení zákazníci, posledný termín závozu objednávok je 18.17.2019, od tohto dátumu bude na hlavnom sklade prebiehať inventúra. Najbližší termín...

Všetky novinky

Kontakty

Centrála Myjava TOP KRAFT SK a.s.

Priemyselná 9050/1
907 01 Myjava
Tel. klientské centrum 034 621 42 41 Tel. bezplatná linka 0800 22 22 88 E-mail: topkraft@topkraft.sk

Všetky kontakty