Distribúcia upevňovacieho a kotviaceho materiálu

Klientské centrum034 621 42 41

Bezplatná linka0800 22 22 88

Firma TOP KRAFT SK a.s. má výrazný podiel na trhu
v distribúcií upevňovacieho a kotviaceho materiálu.

Kvalitné výrobky za rozumnú cenu.

Tradícia a profesionálny prístup.

Prepracovaný systém riadenia kvality podľa ISO 9001.

TOP KRAFT je dôveryhodná a medzi zákazníkmi známa
značka. Rastieme spolu.

TOP KRAFT naplňuje potreby zákazníkov.

TOP KRAFT produkty nám zabezpečujú expanziu
a obojstranný rozvoj.

TOP KRAFT služby a logistika promptne reagujú
na potreby zákazníka

Vysoká kvalita a rýchlosť podporujú
TOP KRAFT v obchodovaní.

O nás

História spoločnosti

Naša spoločnosť začala na slovenskom trhu pôsobiť v roku 1996 pod názvom Plast Servis. Na začiatku sme sa zaoberali výrobou obyčajných plastových hmoždiniek, neskôr natĺkacích plastových hmoždiniek. Po náraste dopytu po týchto prvkoch spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie o import kotviacich a upevňovacích prvkov z Európy a neskôr tiež z Ázie. Vroku 2001 spoločnosť zmenila názov a právnu formu na SG FIX s.r.o. V roku 2002 rozšírila svoje pôsobenie o predaj náradia a stavebnej chémie, neskôr distribúciu sústredila aj do novootvorených prevádzok v Žiline, Banskej Bystrici a Prešove. V roku 2006 sme vybudovali v Myjave nový skladovo-logistický areál na ploche 7000m2. Pribudli tiež kamenné predajne so železiarskym sortimentom v Myjave a Modre. Spoločnosť si tak v rámci Slovenska upevnila svoje postavenie na trhu v oblasti distribúcie upevňovacieho a kotviaceho materiálu a predaja náradia. V roku 2005 sa spoločnosť transformovala z pôvodne s.r.o na akciovú spoločnosť. V roku 2010 sme sa stali hlavnou firmou v obchodnej skupine TOP KRAFT GROUP. Predaj sa postupne rozšíril do viacerých štátov Európy (Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Chorvátsko, Bulharsko, Slovinsko, Rumunsko).

O nás

Súčasnosť

V roku 2015 spoločnosť SG FIX SK a.s. zmenila názov na TOP KRAFT SK a.s. tak ako všetky firmy združené v tejto skupine v rámci EU. V tomto roku sa tak isto významne investovalo do výrobných kapacít a firma sa postupne zmenila na výrobno-obchodnú spoločnosť. Postupne spúšťame viaceré výrobné procesy a výrobky. V súčasnosti má spoločnost TOP KRAFT SK a.s. stabilnú pozíciu na trhu v oblasti distribúcie kotviaceho, upevňovacieho materiálu, příslušenstva pre zatepľovanie sa suchú výstavbu. V neposlednom rade sa nám dobre darí v predaji ručného náradia. Od roku 2012 sa sortiment náradia rozrástol o produkty vlastných značiek KRAFTER a XKRAFTER – ručné a profesionálne náradie, chemické kotvy a stavebnú chémiu.

V našom súčasnom portfóliu sa nachádza viac ako 2500 rôznych produktov pre viac ako 600 stálych zákazníkov, ktorých zvýhodňujeme osobitým prístupom, a ktorým ponúkame flexibilitu a seriózny prístup silného partnera. Spoločnosť TOP KRAFT SK a.s. je po celú dobu svojej existencie známa plnením si svojich povinností a záväzkov načas, v rámci zachovania pozitívnych obchodných vzťahov. Od roku 2008 sme držiteľom certifikátu ISO 9001, ktorý potvrdzuje náš štandard kvality.

O nás O nás O nás

Novinky

DEC

18

Otváracia doba - sviatky

Vážení zákazníci, posledný termín závozu objednávok je 18.17.2019, od tohto dátumu bude na hlavnom sklade prebiehať inventúra. Najbližší termín...

Všetky novinky

Kontakty

Centrála Myjava TOP KRAFT SK a.s.

Priemyselná 9050/1
907 01 Myjava
Tel. klientské centrum 034 621 42 41 Tel. bezplatná linka 0800 22 22 88 E-mail: topkraft@topkraft.sk

Všetky kontakty