Home » Testy » Ak dokážete rýchlo nájsť 5 rozdielov na týchto dvoch obrázkoch, ste nadšený pozorovateľ!

Ak dokážete rýchlo nájsť 5 rozdielov na týchto dvoch obrázkoch, ste nadšený pozorovateľ!

Ak máte dobrý zrak, nebudete mať problém vyriešiť nasledujúci problém tento zrakový test ktorý vám dnes ponúkame. Cieľ hry je jednoduchý: Nájdite 5 rozdielov na obrázku za menej ako 20 sekúnd!

Tento IQ test nie je taký jednoduchý, ako vyzerá!

Na prvý pohľad by ste si pri pohľade na tieto dva obrázky mysleli, že sú takmer identické. Zobrazujú muža, ktorý riadi auto v prírode a máva. Ak budete pozorne sledovať, uvidíte, že medzi týmito dvoma obrázkami je niekoľko rozdielov. Použité farby, rozloženie jednotlivých prvkov v súboroch atď. boli starostlivo premyslené, aby vyzerali tak dobre, ako vyzerajú. Všetko bolo starostlivo premyslené, aby táto vizuálna výzva viac či menej náročné na riešenie. A aby toho nebolo málo, na nájdenie 5 rozdielov máte len 20 sekúnd. Ak tento časový limit prekročíte, túto hru ste prehrali, ale stále si môžete precvičiť iné typy testov na našej stránke.

Čtěte také  Vizuálna výzva: Dokážete nájsť hada, ktorý sa skrýva v tejto sade, za menej ako 30 sekúnd?

Sgfix.sk

Rýchly tip na absolvovanie tohto testu na čas

Ak chcete mať istotu, že vám neuniknú žiadne detaily, pred začatím tohto testu sa pohodlne usaďte. Napríklad sa odstráňte od všetkých rozptýlení, ktoré by mohli ovplyvniť vašu koncentráciu. Aby ste si poskytli čo najlepšiu šancu, izolujte sa v miestnosti.

Riešenie

Gratulujeme ľuďom, ktorí našli 3 rozdiely, pre ostatných sa nebojte, pomôžeme vám.

Tu je riešenie na obrázkoch:

©Sgfix.sk

Ak sa vám tento test páčilNezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou, aby ste zistili ich úroveň.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej