Home » Testy » Ak uspejete v tejto mozgovej úlohe, ste génius!

Ak uspejete v tejto mozgovej úlohe, ste génius!

Túto mozgovú výzvu zvládli len tí, ktorí majú pokrútenú myseľ a neobyčajný zmysel pre analýzu. Presne tak, tento IQ test žiadosť vysoká úroveň pozorovania, analýzy a predstavivosti. Myslíte si, že to dokážete? Pozor, aby ste túto úlohu zvládli v rekordnom čase, budete musieť vedieť aj rýchlo myslieť!

Vizuálny test: „Ktorá z nasledujúcich odpovedí je správna?

Nasledujúci obrázok sa skladá z 9 mriežok, z ktorých každá obsahuje 3 až 4 modré, žlté alebo zelené štvorce. Chýba len mriežka, ktorá by mala byť na 6. mieste. Vašou úlohou je uhádnite, ktorá zo 4 mriežok A, B, C a D by mala zaujať toto miesto. Ak chcete absolvovať tento vizuálny test, musíte používať logiku a rozlišovanie. Ste na túto úlohu pripravení? Je to na vás! Prajeme vám veľa šťastia!

Čtěte také  Rozdielová hra: Zistite, aké pôsobivé sú vaše vizuálne schopnosti.

Sgfix.sk

Pozorovací test: Správna odpoveď

Ak sa vám podarilo vyriešiť dnešný test, robí to z vás inteligentného človeka s jedinečnou logikou a predstavivosťou. Ak nie, znamená to len to, že musíte zlepšiť svoje pozorovacie a analytické schopnosti. Našťastie môžete zvýšiť svoj kognitívny výkon riešením IQ testov. A nájdete ich na našej stránke, takže ju neváhajte navštíviť. Dúfame, že ste pripravení na ďalšie IQ úlohy!

Riešenie

Nájdite správnu odpoveď, Tu je logika, ktorú ste museli dodržať: Každá mriežka na obrázku má svoj vlastný odraz, okrem tej v strede, ktorá je jedinečná. Tento odraz sa v obrázku nachádza šikmo oproti nemu. V tejto logike je odrazom mriežky 1 mriežka 9, odrazom mriežky 2 je mriežka 4 a odrazom mriežky 8 je odpoveď A s dvoma modrými štvorčekmi a jedným zeleným štvorčekom.

Čtěte také  To, čo na tomto obrázku vidíte ako prvé, môže opisovať určité črty vašej postavy.

Tu je riešenie na obrázkoch:

©Sgfix.sk

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej