Home » Testy » Ako logicky uvažujete? Zistite, ktorá z týchto príšer je najmenej nebezpečná.

Ako logicky uvažujete? Zistite, ktorá z týchto príšer je najmenej nebezpečná.

Čo naozaj dokážeš? Zistite, akí ste šikovní, a pokúste sa vyriešiť túto hádanku. Je to šanca, ako sa postaviť pred výzvu a zároveň sa zabaviť. Predtým, ako začnete, sa nezabudnite sústrediť, aby ste mali všetky šance na svojej strane.

Čo je to za záhadu?

Táto hádanka preverí vaše analytické schopnosti ale predovšetkým vaše logika. Takže vám ukážeme obrázok muža, ktorý stojí vedľa dvoch príšer: vlkolaka a upíra. Nanešťastie bude musieť jednu z nich oslobodiť. Tvojou úlohou je pomôcť mu správne sa rozhodnúť. Aby sa ti to podarilo, musíš analyzovať obrázok a vybrať, ktorá z dvoch príšer je pre neho najmenej nebezpečná. Mal by si vedieť, že génius by uspel v nájsť riešenie za niekoľko sekúndskúste to lepšie.

Čtěte také  si génius? Zistite odpoveď prekonaním tejto matematickej výzvy za pár sekúnd

Sgfix.sk

Prečo sa snažiť vyriešiť záhadu?

Hádanky musia byť vynikajúce stimulanty pre mozogPomáhajú posúvať hranice vašich intelektuálnych schopností. V skutočnosti pomáhajú zlepšenie pamäte a koncentrácie ale aj uvažovanie a logické schopnosti. Navyše, hádanky sú skvelou aktivitou pre váš mozog, takže sa môžete zabaviť využitím svojej kreativity.

Je čas dokončiť túto hádanku, kto bol najmenej nebezpečný?

Upír bol z nich dvoch menej nebezpečný, v tomto scenári je dokonca neškodný.

Úprimne blahoželáme tým z vás, ktorým sa podarilo nájsť správnu odpoveď. Určite ste ľudia s veľmi silným zmyslom pre logiku a uvažovanie. Tí z vás, ktorým sa nepodarilo nájsť správnu odpoveď, sa nemusíte obávať, pomôžeme vám pochopiť. Ak sa pozriete na obrázok, uvidíte, že je deň a upíri neznášajú slnečné svetlo.

Čtěte také  Nájdite viac ako jeden rozdiel medzi týmito dvoma obrázkami, máte 40 sekúnd!

Sgfix.sk

Dúfame, že sa vám tento test páčil, najmä neváhajte ho zdieľať na svojich sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej