Home » Testy » Aký ste inteligentný? Zistite to pomocou tohto IQ testu!

Aký ste inteligentný? Zistite to pomocou tohto IQ testu!

Máte radi čísla? A čo matematika? Možno uprednostňujete výzvy? V každom prípade je táto matematická úloha pre vás ako stvorená. Nielenže preverí vaše intelektuálne schopnosti, ale poskytne vám aj možnosť zabaviť sa. Tak sa sústreďte. skúste svoje šťastie!

Čo je to matematická výzva?

Aby sme otestovali vaše intelektuálne schopnosti, predložíme vám obrázok, na ktorom uvidíte niekoľko postupností čísel. V tejto postupnosti však chýba jedna číslica alebo číslo. Uhádli ste to, Je na vás, aby ste zistili, čo chýba, a na to musíte nájsť spojenie, ktoré spája všetky čísla na obrázku. Musíte teda rozmýšľať inteligentne a logicky. Navyše budete potrebovať určité znalosti matematiky, aby ste uspeli. Táto úloha bude pre vás fungovať ako test IQ! A aby ste túto výzvu dokončili, máte len 15 sekúnd.

Čtěte také  Ak chcete dokázať, že ste šikovní, musíte nájsť koňa ukrytého na tomto obrázku.

Sgfix.sk

Aký má zmysel robiť IQ test?

Testy inteligenčného kvocientu (IQ) sa často považujú za prostriedok hodnotenia zaujímavé hádanky ktoré vás prinútia premýšľať. Je zaujímavé, že tieto testy majú dvojakú funkciu, sú užitočné a zároveň zábavné. Samozrejme, merajú len jednu obmedzený aspekt našej inteligencieMôžu však byť účinným spôsobom testovania našich schopností a objavovania našich silných stránok. Navyše, riešenie týchto hádaniek môže byť naozaj zábavné!

15 sekúnd vypršalo!

Správna odpoveď bola 84!

Gratulujeme všetkým, ktorí dokázali nájsť odpoveď tak rýchlo. Vaša inteligencia bola preukázaná! Tým z vás, ktorí na to nemohli prísť, pomôžeme. Aby ste našli čísla v druhom stĺpci, stačilo každé číslo v prvom stĺpci vynásobiť tromi. A aby ste našli čísla v poslednom stĺpci, stačilo každé číslo v druhom stĺpci vynásobiť 4.

Čtěte také  Vyriešte túto hádanku určením počtu trojuholníkov na obrázku! Dokáže to len jeden z piatich ľudí

Sgfix.sk

Dúfame, že sa vám tento IQ test páčil! Čo je dôležitejšie, neváhajte ho zdieľať na svojich sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej