Home » Testy » Budete dostatočne rýchli, aby ste do 20 sekúnd našli myš ukrytú medzi hubami?

Budete dostatočne rýchli, aby ste do 20 sekúnd našli myš ukrytú medzi hubami?

V tomto novom vizuálnom teste si môžete vyskúšať napríklad Hľadaj myš medzi hubami a dokážte, aký máte bystrý zrak.

Nájdite myš! Aké sú pravidlá hry?

Na obrázku je znázornená melódia jesenne sfarbených húb. Vyskytujú sa vo všetkých tvaroch, veľkostiach a farbách. Auprostred tejto skupiny fonge je malá myška. Tvojou úlohou je nájsť ju. Ak sa vám ju podarí nájsť, môžete si zablahoželať k úspechu v tejto vizuálnej výzve. Ale buďte opatrní! Nie je to také jednoduché. Musíte nájsť jeho polohu za menej ako 20 sekúnd. To je náročnosť tohto testu. Budete cítiť tlak odpočítavania, ktorý vás zaťaží a možno zhorší vaše schopnosti. Aby ste sa dokázali sústrediť napriek všetkému a mali orlí zrak sú kľúčom k zvládnutiu tejto výzvy.

Čtěte také  Nájdite odpoveď do 10 sekúnd a dokážte všetkým, že ste skutočný génius!

Sgfix.sk

Nájdené alebo nenájdené, tu je riešenie tejto vizuálnej výzvy!

20 sekúnd uplynulo a zjavne sa vám podarilo určiť polohu myši? Blahoželáme vám, pretože len málo ľudí sa môže pochváliť tým, že našli malého cicavca v takom krátkom čase. Znamená to, že ste veľmi dobré oči a vynikajúcu úroveň koncentrácie.

Nie je však problém, ak ste prekročili časový limit a nepodarilo sa vám nájsť zviera. Dovolíme si vám poskytnúť riešenie. V prvom rade je myš, ktorú treba nájsť, biela. Sedí na klobúku ružového hríba s bodkami na ľavej strane obrázka..

Tu je riešenie na obrázkoch :

©Sgfix.sk

Pre ďalšie výzvy, neváhajte a prezrite si naše nedeľné sekcie.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej