Home » Novinky » Coup de Foudre: Zjavenie o mužskom romantizme

Coup de Foudre: Zjavenie o mužskom romantizme

Láska na prvý pohľad podľa mužov: hmatateľná realita

Moje milé čitateľky, v poslednom čase som mal tú zábavu a česť ponoriť sa do lavíny rôznych výskumov a narazil som na niečo, čo ma prekvapilo: väčšina mužov verí v lásku na prvý pohľad – podľa tejto štúdie.

Áno, čítate správne!

Naši mužskí rytieri, od prírody stoickí a zdržanliví, pokiaľ ide o bláznivú lásku na prvý pohľad, veria, že láska na prvý pohľad je veľmi reálny zážitok. Ale nebojte sa, sám som skepticky otvoril oči.

@jmlemarseillais83136

My Heart Will Go On (Love Theme from „Titanic“) – Céline Dion

Spomenula som si na starého priateľa, ktorý napriek búrlivej láske, ktorú mi vyznával, vždy trval na tom, že myšlienka lásky na prvý pohľad je len filmový popík.

Čtěte také  Tato tři astrologická znamení zažijí v březnu velké změny!

On a jeho romantické úskoky!

Večnosť v okamihu: mužský pohľad

Podľa týchto mužov v tejto nedávnej štúdii láska na prvý pohľad nie je len výbuch citu, ktorý vás zmetie z nôh, ale skôr okamžitá a intenzívna príťažlivosť, ktorú k niekomu cítia, často ešte predtým, ako sa s ním rozprávajú.

Zdá sa, že pre našich mužov je láska nielen hrou na trpezlivosť, ale aj hrou na.inštinktívna impulzívnosť. Zasahuje pani šťastena rada do lásky na prvý pohľad? Nechám vás, aby ste to posúdili sami. Zároveň, kto som ja, aby som popieral spúšť osudu a čaro náhodných stretnutí? Všetci máme predsa trochu priestoru na romantiku, nie?

A tým lepšie!

A vy sa pýtate, prečo tento článok o mužoch a ich presvedčení o láske na prvý pohľad?

Čtěte také  Prehodnotenie pojmu úspech pre zdravšie vnímanie seba samého

Prečo nám to hovoríš, milý denníčku? Pretože je to dobrá správa, moji milí priatelia!

Tým, že naši muži veria v lásku na prvý pohľad, ukazujú, že prijímajú nehu, cit, „ja“ a „ja“.Impulza že uznávajú možnosť, že láska môže vzniknúť okamžite, rovnako ako môže rásť v priebehu času.

Takže nabudúce, keď budete na večeri, na rande alebo možno aj v preplnenom autobuse, majte na pamäti, že pán vedľa vás môže veriť v možnosť lásky na prvý pohľad. Je možné, že rovnako ako vy hľadá svoju spriaznenú dušu.

A kto vie, možno láska na prvý pohľad predsa len nie je len filmový nezmysel! To je pre dnešok všetko, majte hlavu v oblakoch a nohy na zemi.

Čtěte také  Jakým výzvám dnes čelí jednotlivá znamení?

Koniec koncov, nie je nič lepšie ako zmes reality a snov, však?

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej