Home » Testy » Do týchto dvoch obrázkov sa vkradli tri rozdiely, našli by ste ich?

Do týchto dvoch obrázkov sa vkradli tri rozdiely, našli by ste ich?

Tieto obrázky ukazujú to isté mladé dievča zalievajúce rastlinu, ale pri bližšom pohľade nie je to ten istý obrázok, vašou úlohou je nájsť rozdiely. Keď už hovoríme o rastlinách, tu je niekoľko faktov, ktoré vás ohromia. Vedeli ste, že mrkva bola pôvodne fialová a nie oranžová? Vedeli ste tiež, že existuje 80 000 jedlých rastlín, no zje sa len asi 30? A na záver, vedeli ste, že banánovník nie je strom, ale obrovská tráva?

©Fondaction-alsasko

Kde sú 3 rozdiely na tomto obrázku?

Tento vizuálny test sa môže na prvý pohľad zdať jednoduchý, ale nenechajte sa zmiasť, pretože ide o a pomerne náročná úroveň. Aby ste uspeli, musíte mať všetky vizuálne schopnosti. Ak si myslíte, že máte tieto zručnosti, pokojne si to vyskúšajte, aby ste zistili, či dokážete rozpoznať jemné detaily. Na úspešné absolvovanie tohto testu budete musieť preukázať veľkú pozornosť k detailom a mať výnimočnú zrakovú ostrosť.

Čtěte také  To, čo na tomto obrázku uvidíte ako prvé, odhalí emócie, ktoré skrývate hlboko vo svojom vnútri.

Je pre tých najstarostlivejších, pretože je navrhnutý tak, aby vás otestoval pozorovacie schopnosti. Tento vizuálny test môže tiež pomôcť stimulovať váš mozog a zlepšiť svoje vizuálne schopnosti. Pamätajte, že toto je len hra a dôležité je zabaviť sa pri testovaní svojich schopností. Skúste to teraz a uvidíte, či máte na to, aby ste to zvládli.

Aby ste uspeli pri hľadaní rozdielov medzi týmito dvoma obrázkami, je nevyhnutné byť sústredený a pokojný. Umiestnite sa v miestnosti sami, aby ste predišli rušeniu. Po inštalácii skontrolujte, či máte dobrú vizualizáciu obrázka. Ak je to potrebné, priblížte a pokúste sa získať celkový pohľad na dve ilustrácie. Ak chcete začať, zamerajte sa na detaily, ktoré môžu byť dobre viditeľné, ako sú oči, uši alebo prsty.

Čtěte také  Test osobnosti: To, čo vidíte ako prvé, môže určiť, či ste dôkladný človek

Ďalej skontrolujte dekor, farby, tvary a textúry. Je dôležité venovať čas pozorovaniu každého detailu a pozorne ich porovnávať. Malá pomôcka, rozdiely sú vo veľkosti a tvare a sústreďujú sa na niečo iné ako na chlapca. Pozor, táto hra je náročná a rozdiely sú niekedy veľmi malé. Toto cvičenie je tiež časovo a na ich nájdenie máte len 60 sekúnd.

Riešenie

Rozdiely nebolo ľahké nájsť. Ak ste našli dva, môžete byť na seba hrdí. Ak nie, dáme vám riešenie na obrázku nižšie.

Vsebina

Čtěte také  Test osobnosti: zviera, ktoré vidíte ako prvé, môže opisovať vašu hlavnú povahovú črtu

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej