Home » Testy » Dokážete na tomto obrázku nájsť rôzne jelene? Máte na to len 5 sekúnd!

Dokážete na tomto obrázku nájsť rôzne jelene? Máte na to len 5 sekúnd!

Náš dnešný test je veľmi zábavná hra, v ktorej stačí nájsť jeleňa, ktorý sa líši od ostatných. Mimochodom, vedeli ste, že na určenie veku jeleňa stačí analyzovať jeho parohy? Ak má jeleň napríklad 10 parohov, má 5 rokov. Ak má 15 parohov, má 13 až 15 rokov. To je dnešná lekcia, poďme sa venovať hre.

Rozvíjajte svoje vizuálne schopnosti hľadaním jeleňa

Táto hra na hľadanie jeleňa je skvelý spôsob, ako stimulovať koncentráciu a presnosť u detí a zároveň ich učiť venovať pozornosť detailom. Pre dospelých je táto hra vzrušujúcou príležitosťou baviť sa a zároveň precvičovať mozog. Hraním tejto hry môžete na niekoľko minút znížiť stres a upokojiť svoju myseľ.

Čtěte také  Pomerne náročný matematický test. Zvládnete túto výzvu?

Tento test môžete hrať aj s rodinou, čo vám umožní zdieľať priateľskú chvíľu. Budete sa môcť podeliť o pekné chvíle, ktoré sa stanú spomienkami. Takže ste pripravení prijať výzvu a nájsť jeleňa, ktorý je iný? Poďme sa do toho pustiť!

Mixxradio

Jeleň je na obrázku

V tejto hre, Cieľom je nájsť jeleňa, ktorý je na obrázku iný. Nebude to však jednoduché, pretože musíte venovať pozornosť detailom, aby ste ho spozorovali. Jeleň je tak dobre ukrytý, že budete musieť mať oči otvorené, aby ste ho našli. Aby ste ho našli, je dôležité dôverovať svojmu inštinktu a tiež venovať pozornosť malým detailom.

Postupne si prezrite jednotlivé riadky a postupujte hore a dole, aby ste našli votrelca. Predtým, ako začnete, je tiež dôležité urobiť si celkový pohľad na obrázok. Ak budete mať šťastie, možno ho zbadáte na prvý pohľad. Pozor, Na absolvovanie testu máte len 5 sekúnd.

Čtěte také  Zápasová hra: Vyvážte túto rovnicu presunutím iba 2 zápaliek. Zvládnete to za 50 sekúnd?

Riešenie

Našli ste miesto narušiteľa? Ak áno, gratulujeme! Máte vynikajúci zrak a neuveriteľnú schopnosť všímať si detaily. Ak nie, dávame vám riešenie v obrázkoch.

©Mixxradio

Jeleň je v treťom riadku na druhom miesteNebolo až také ťažké ho nájsť, však? Rozdiel oproti druhému jeleňovi je v tom, že jeho hlava je otočená doprava, čo je rozdiel, ktorý je ťažké si všimnúť, ak sa nesústredíte. V ďalšom teste, máme pre vás pripravené prekvapenie, tak sa pripravte.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej