Home » Testy » Dokážete nájsť 5 rozdielov medzi týmito dvoma obrázkami za menej ako 60 sekúnd?

Dokážete nájsť 5 rozdielov medzi týmito dvoma obrázkami za menej ako 60 sekúnd?

V tejto hre sa deti zabávajú, ale medzi týmito dvoma obrázkami sa objavili určité rozdiely. Keď už hovoríme o hrách, chceli by ste poznať tajomstvo aby ste zakaždým vyhrali hru Shi-fu-mi ? Dáme vám ich zadarmo. Prvým tipom je pozorovanie zvykov súpera. Druhým tipom je postrehnúť víťazné a prehrané ťahy súpera. Hráč, ktorý vyhráva, má tendenciu opakovať ťahy, vďaka ktorým vyhral, a naopak, neopakuje ťah, vďaka ktorému prehral. Teraz ste pripravení čeliť svojim súperom!

Nájdite 5 rozdielov, ktoré existujú!

Hry s vizuálnym rozdielom sú na našej stránke čoraz obľúbenejšie a hrá ich čoraz viac z vás. Je to normálne a má to dobrý dôvod. Okrem toho, že sú skvelým spôsobom zábavy, ponúkajú aj výhody pre vaše intelektuálne schopnosti. Rozdielové hry sú tiež navrhnuté tak, aby boli výzvou pre vaše vizuálne schopnosti a môžu vám pomôcť zlepšiť koncentráciu.

Čtěte také  Naozaj musíte byť vynikajúci pozorovateľ, aby ste našli umiestnenie písmen I na tomto obrázku.

Pri neustálom hraní tohto typu hier si môžete všimnúť, že vaše pozorovacie schopnosti sú lepšie stimulované a rýchlejšie nájdete rozdiely, odtiene alebo iné veci na obrázku.

Okrem toho vás tieto hry môžu aj rozptýliť, či už je to uprostred dňa, večer alebo prečo nie ráno. Dnešný test sa riadi obvyklými pravidlami, Na nájdenie 5 rozdielov máte 60 sekúnd.

©Mixxradio

Úlohou je nájsť rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami. Aby ste ich našli, musíte venovať pozornosť a sústrediť sa na každý detail každého obrázka. Existuje niekoľko spôsobov, ako nájsť rozdiely, a to sa môže u jednotlivých hráčov líšiť. Niektorí radšej prechádzajú obidva obrázky naraz a sústredia sa na oblasti obrázku, kde si myslia, že by mohol byť rozdiel. Iní uprednostňujú prechod z jedného obrázka na druhý a porovnávajú oba obrázky, aby našli rozdiely. Víťazom môže byť ktorýkoľvek z nich, cieľom je byť najrýchlejší pri hľadaní všetkých.

Čtěte také  Test osobnosti: Dokážete udržať tajomstvo?

Jedným z trikov, ako nájsť rozdiely, je sústrediť sa na detaily, ako sú farby, tvary a veľkosti. Môžete sa tiež pokúsiť nájsť prvky, ktoré na jednom obrázku chýbajú, alebo prvky, ktoré už nie sú na rovnakom mieste.

Riešenie

Našli ste 5 rozdielov? Gratulujeme vám. Ak nie, Tu je riešenie na obrázkoch.

©Mixxradio

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej