Home » Testy » Dokážete nájsť králika za menej ako 10 sekúnd?

Dokážete nájsť králika za menej ako 10 sekúnd?

Dnešná úloha je vzrušujúcim testom vašich schopností. Je to hra na objavovanie, v ktorej musíte Pozorne si prezrite obrázok a nájdite zajaca, ktorý sa tam skrýva. Ideálne na relaxáciu s priateľmi alebo rodinou.

Prezentácia vizuálneho testu

Test vám predstaví obrázok, ktorý vyzerá normálne a pokojne, ale skrýva sa v ňom malý votrelec. Musíte hľadať jemné malé stopy, obrysy, ktoré by mohli naznačovať králika alebo aspoň jeho siluetu. Mali by ste tiež skontrolovať akékoľvek odchýlky v štruktúre a farbe. použite svoju predstavivosť.

Sgfix.sk

Ak chcete nájsť králika, musíte využijete svoje dedukčné schopnosti a budete vnímaví. Na dokončenie tohto testu máte časový limit 10 sekúnd. Musíte sa sústrediť a dať svoj zmysel pre pozorovanie na maximum.. Musíte byť vynaliezaví, aby ste našli najlepšiu stratégiu, a tiež musíte byť metodický.

Čtěte také  To, čo uvidíte ako prvé, môže rozhodnúť o tom, či ste verný človek!

Ak chcete pomôcť nájsť králika, začnite tým, že analyzujte obrázok ako celok. Pri všeobecnom pohľade na krajinu môžete začať pozorným sledovaním rôznych prítomných prvkov: oblohy, mrakov, chaty a obrysov objektov.

Mali by ste tiež venovať čas skúmaniu každého prvku po jednom a zamerať sa na jeho tvar. Sústreďte sa na akékoľvek nezrovnalosti, ako je skreslenie jedného z prvkov, tiene alebo zmena siluety.

Riešenie tohto vizuálneho testu

Boli ste schopní nájsť králika za menej ako 10 sekúnd ? Dobrá práca, ak ste ju dokázali nájsť v čase, ktorý ste mali k dispozícii. Ak sa pozorne pozriete, všimnete si malý útvar za stromom. Za stromom sa skrýval zajac. Tu je riešenie na obrázkoch:

Čtěte také  Do týchto dvoch obrázkov sa vkradli tri rozdiely, našli by ste ich?

©Sgfix.sk

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej