Home » Testy » Dokážete nájsť kríž ukrytý na tomto obrázku za menej ako 30 sekúnd?

Dokážete nájsť kríž ukrytý na tomto obrázku za menej ako 30 sekúnd?

Na tomto obrázku zloženom z viacerých tvarov všetkých farieb, tvojou úlohou je nájsť skrytý kríž. Tento test vizuálneho vnímania preverí vašu schopnosť rrozoznávať tvary v zložitých obrazcoch. Kríž je niekde ukrytý a na jeho nájdenie budete potrebovať veľa pozorovania a sústredenia. Zvládneš túto výzvu? Vyskúšajte si svoje oči a pokúste sa nájsť kríž podľa menej ako 30 sekúnd.

Kľúč k uspieť v tejto výzve spočíva vo vašich pozorovacích schopnostiach. Pozorne sa pozrite na každý tvar na obrázku a pokúste sa nájsť konfiguráciu, ktorá tvorí kríž. Majte na pamäti, že kríž môže byť umiestnený kdekoľvek a kríž môže mať ľubovoľnú veľkosť. Môže byť umiestnený horizontálne alebo vertikálne.

Čtěte také  Hra s rozdielmi: Nájdite tri rozdiely medzi dvoma obrázkami za menej ako 20 sekúnd

Sgfix.sk

Sústreďte sa a vyhnite sa rozptýleniu. Buďte trpezliví a venujte čas preskúmaniu každého detailu obrazu. Ako nápoveda slúži kríž, ktorý je jemne roztrúsený po celom návrhu, preto si ho neváhajte priblížiť, aby vám pomohol. V prípade potreby neváhajte otvoriť obrázok na novej karte.

Riešenie

Kríž nebolo ľahké nájsť, Pre tých, ktorí ho nemohli nájsť, tu je odpoveď v obrázkoch.

Sgfix.sk

Ak ste ho našli, gratulujeme! Máte bystré oko. Neváhajte sa o svoj úspech podeliť s ostatnými a pozvať svojich priateľov, aby sa zapojili do výzvy.. A pokračujte v rozvíjaní svojich pozorovacích schopností v ďalších zaujímavých vizuálnych výzvach, ktoré na stránke pravidelne ponúkame.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej