Home » Testy » Dokážete nájsť písmeno A na obrázku za menej ako 25 sekúnd?

Dokážete nájsť písmeno A na obrázku za menej ako 25 sekúnd?

V dnešnom teste potrebujete nájsť skryté A v tomto nekonečnom rade 4. Vedeli ste, že toto číslo je v Číne veľmi obávané? Okolo tohto čísla koluje niekoľko povier. Hovorí sa, že je „prekliate“, a to až do takej miery, že mnohé budovy nemajú štvrté poschodie a hotely nemajú izbu číslo 4. Okrem toho sa v čínštine vyslovuje rovnako ako smrť. A vy, máte to šťastie, že postrehnúť písmeno A ?

©Mixxradio

Tento vizuálny test je zábavná a vzrušujúca hra, ktorú si môže vychutnať každý. Všetko, čo musíte urobiť, je otvoriť oči a sústrediť sa na detaily, aby ste uspeli. Na prvý pohľad sa môže zdať, že nájsť votrelca v tomto teste je jednoduché, ale vyžaduje si to veľkú zrakovú ostrosť a schopnosť všímať si jemné detaily. Výhody tohto testu presahujú rámec jednoduchej zábavy, pretože môže pomôcť zlepšiť vašu zrakovú ostrosť a schopnosť identifikovať predmety, ktoré sa odlišujú od ostatných.

Čtěte také  Len logicky uvažujúci človek by mohol prísť na to, aký čas by mali ukazovať posledné hodiny!

Táto zručnosť môže byť užitočná v každodennom živote, ako aj v kancelárii. Aj deťom pomáha lepšie analyzovať veci. Je užitočná aj pre tých, ktorí majú pochybnosti o svojich intelektuálnych schopnostiach. Pomocou tejto hry môžete zistiť, či je váš mozog stále taký citlivý ako kedysi.

Kde je na obrázku písmeno A?

Nájsť písmeno A medzi všetkými 4 sa môže zdať jednoduché, ale vyžaduje si to metodický prístup a intenzívna koncentrácia.

V prvom rade je dôležité predstaviť si písmeno A. Je napísané veľkými písmenami a dokonale vyniká zo 4. Je napísané veľkými písmenami a dokonale vystupuje zo 4. Ďalej je dôležité prechádzať riadky jeden po druhom, ale nestrácajte čas hľadaním prvých niekoľkých riadkov zhora nadol. V tomto type hry je votrelec často strategicky umiestnený. Bez metodického prístupu môže byť nájdenie písmena A nemožné za menej ako 25 sekúndTým sa cvičenie stáva ešte ťažším. Ide teda o test, ktorý si vyžaduje veľkú vizuálnu pozornosť a trvalú koncentráciu, aby ste ho rýchlo zvládli.

Čtěte také  IQ test: Ktorý pes dostane mlieko ako prvý? Ak ste inteligentní, odpovedzte správne skôr, ako vyprší časovač!

Riešenie testu

Našli ste písmeno A? Gratulujeme! Máte bystrý zrak a to znamená, že máte schopnosť rozpoznať jemné detaily na obrázku. Ak ste ho nenašli, nebojte sa, odpoveď vám dáme na nasledujúcom obrázku.

©Mixxradio

Vsebina

Čtěte také  Vizuálna výzva: Máte 15 sekúnd na to, aby ste našli vtáka ukrytého na tomto obrázku.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej