Home » Testy » Dokážete nájsť prsteň za menej ako 10 sekúnd?

Dokážete nájsť prsteň za menej ako 10 sekúnd?

V tomto konečný vizuálny testmusíte nájsť prsteň, ktorý spadol na tento koberec. Mimochodom, vedeli ste, že existujú prstene s neuveriteľnou technológiou? Niektoré obsahujú sériu snímačov na meranie fyzickej výkonnosti. Iné majú zabudované GPS, ktoré je veľmi užitočné pre závistlivcov, a ďalšie majú procesor s rovnakými možnosťami ako telefón, bezdrôtový vysielač, miniobrazovku, mikrofón a dokonca aj nabíjateľnú batériu. Ako sa hovorí, technológiu nič nezastaví!

Mixxradio

Tento vizuálny test je určený na posúdenie vašich zrakových schopnostíCieľom tohto testu je zhodnotiť vaše zrakové schopnosti, najmä váš všeobecný zrak, vašu pozornosť, ale aj schopnosť sústrediť sa na cieľ. Pomocou tejto hry môžete tieto schopnosti rozvíjať a môžete si zlepšiť schopnosť rozpoznávať konkrétne tvary a spracovávať detaily.

Čtěte také  Máte 60 sekúnd na nájdenie 12 rozdielov obsiahnutých v týchto dvoch obrázkoch!

Tento test je určený pre celú rodinu bez ohľadu na vek. Jeho cieľom je zabaviť a zároveň umožniť účastníkom zlepšiť si zrakové schopnosti. Je to zábavná aktivita ktorú si môžete užiť sami alebo v skupinách.

Ak chcete nájsť skrytý prsteň, musíte najprv pozorne preskúmať obrázok. Obrázok si môžete zväčšiť alebo otvoriť v novej karte prehliadača. Začnite tým, že si obrázok pozriete ako celok, a potom hľadajte oblasti, kde vzory nie sú rovnomerné alebo konzistentné.

Prsteň sa môže mierne líšiť od látky, pokiaľ ide o farbu, tvar alebo štruktúru. Pokúste sa zamerať na oblasti obrazu, ktoré majú kruhový tvar. Skúste tiež meniť uhol, pod ktorým sa na obrázok pozeráte, aby ste zistili, či vám to pomôže rozpoznať kruh. Nakoniec môžete obrázok skenovať zľava doprava a zhora nadol, aby vám nič neuniklo. Na záver, Buďte trpezliví a vytrvalíNa prvý pohľad môže byť ťažké rozpoznať prsteň.

Čtěte také  Podarí sa vám nájsť rozdiely na tejto fotografii za menej ako 20 sekúnd?

Riešenie testu

Gratulujeme, našli ste skrytý prsteň! Nebola to ľahká úloha a možno trvala dlhšie, ako ste očakávali. Niektorým ľuďom sa to podarilo nájsť prsteň za menej ako 10 sekúndPrsteň ste mohli nájsť za menej ako 10 sekúnd, možno vďaka šťastiu alebo svojmu bystrému zraku. Ak vám však trvalo dlhšie, kým ste ho našli, nebojte sa, nemusí to znamenať, že máte zlý zrak. Zrakové schopnosti sa môžu u jednotlivých ľudí líšiť. Tu je odpoveď v obrázkoch.

©Mixxradio

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej