Home » Testy » Dokážete nájsť rôzne písmená písmena E za 10 sekúnd?

Dokážete nájsť rôzne písmená písmena E za 10 sekúnd?

V tejto sérii písmen E sú skryté ďalšie písmená abecedy. Vedeli ste, že Číňania nemajú abecedu, ale používajú znaky? V tomto jazyku je takmer 45 000 znakov. Ale buďte si istí, že na napísanie všetkých slov ich stačí 3 000. Nájdeš okrem písmena E aj ďalšie písmená?

Mixxradi

Test, ktorý dnes absolvujete, preverí vaše zrakové vnímanie. Tento optický klam založený na farebnom kontraste skrýva iné písmená ako E. Nájsť ostatné písmená by za normálnych okolností bolo jednoduché, ale pri tejto farebnej ilúzii to môže byť skutočná výzva. Je to preto, lebo, kontrast medzi písmenami E môže oklamať náš mozog a skryť iné znaky.

Čtěte také  Test osobnosti: Pomocou tohto obrázku odhalíme črtu vašej osobnosti.

Na úspešné zvládnutie tohto testu je nevyhnutné byť mimoriadne pozorný a sústrediť sa na každý detail obrazu. Je nevyhnutné venovať veľkú pozornosť všetkým písmenám, ich intenzite a umiestneniu. Pozrite sa na obrázok ako na celok a po niekoľkých okamihoch bude váš mozog schopný prekonať tento optický klam. Ak to zvládnete za menej ako 10 sekúnd, bude to dôkazom toho, že váš mozog je rýchly a že máte dobré zrakové vnímanie.

Aby ste tento vizuálny test zvládli, tu je niekoľko tipov. Skôr ako začnete hľadať skryté písmená, venujte čas analýze celého obrázka. Získate tak predstavu o možnom umiestnení písmen. Skryté písmená môžu byť na obrázku umiestnené nenápadným spôsobom. Venujte pozornosť farbám a tvarom, ktoré vám pomôžu pri ich hľadaní. Aby ste si boli istí, že písmená neprehliadnete, použite metódu skenovania naskenovať celý obrázok. Začnite v rohu a skenujte obrázok po riadkoch. Nakoniec neváhajte použiť funkciu zväčšenia prehliadača, aby ste si obrázok lepšie prezreli.

Čtěte také  IQ test: Otestujte si svoje vizuálne myslenie! Vyriešte tento test za 10 sekúnd!

Podľa týchto tipov by ste mali byť schopní nájsť všetky písmená ukryté na tomto obrázku. Nezabudnite, že čas je veľmi dôležitý a musíte 10 sekúnd na vrchole.

Riešenie testu

Našli ste tri písmená? Gratulujeme! Niektoré písmená sa dajú nájsť ľahšie ako iné. V tomto prípade bolo potrebné nájsť tieto písmená T, B a F. Zatiaľ čo T a B sa dajú relatívne ľahko odhaliť skenovaním obrázka, F sa kvôli svojmu tvaru hľadalo ťažšie. Nižšie je uvedené riešenie na obrázkoch:

©Mixxradio

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej