Home » Testy » Dokážete za 20 sekúnd rozpoznať, kto je zlodej? Pozor na pasce!

Dokážete za 20 sekúnd rozpoznať, kto je zlodej? Pozor na pasce!

V dnešnom analytickom teste musíte nájsť podozrivého, ktorý prepadol banku a ukryl sa vo svojom dome. Mimochodom, vedeli ste, koľko peňazí si vyžiadala najväčšia banková lúpež na svete? Najväčší lup bol 900 miliónov dolárov. To sa stalo v Iraku počas pádu diktátora Saddáma Husajna. Lupičom nebol nikto iný ako jeho syn. Na dnešnej snímke, budete musieť nájsť lúpežníka medzi štyrmi menovanými osobami.

Kto je podľa vašej analýzy lupič?

Táto hra je test analýzy. Je to vynikajúci spôsob, ako rozvíjať svoje analytické a deduktívne schopnosti. Tento test bude tiež stimulovať vaše myslenie a vyzve vás na hľadanie kreatívnych riešení zložitých problémov. Tento test je určený pre každého, či už ste dospelý alebo dieťa. Ak máte 20 sekúnd, nájdite si čas na túto hru, aby ste rozvíjať svoje zručnosti.

Čtěte také  Dokážete na tomto obrázku nájsť rôzne jelene? Máte na to len 5 sekúnd!

Častejším hraním tohto typu testov si rozvíjate schopnosť vidieť veci z rôznych uhlov pohľadu a rýchlejšie reagovať pri hľadaní riešení. To môže byť užitočné najmä pre tých, ktorí pracujú v oblastiach, ktoré si vyžadujú silné analytické schopnosti.

©Mixxradio

Máte 20 sekúnd na identifikáciu muža, ktorý práve vykradol banku. Myslel si, že schovávať sa vo svojom dome je dobrý nápad, ale možno nie!

Jeho stratégia nie je ani zďaleka spoľahlivá a na identifikáciu páchateľa je potrebné analyzovať miesto činu a pokúsiť sa zachytiť všetky stopy. Cieľom je nájsť trhlinu v skladačke.

Musíte hľadať stopy aa akýkoľvek iný prvok, ktorý by mohol pomôcť identifikovať páchateľa na obrázku. Vaše dedukčné schopnosti musia byť rýchle a musíte sa spoliehať na niekoľko konkrétnych údajov, aby ste nestrácali čas. Máte odpoveď? Porovnajte ju s naším riešením uvedeným nižšie.

Čtěte také  Pokúste sa splniť túto vizuálnu úlohu tak, že do 15 sekúnd nájdete strom, ktorý sa líši od ostatných.

Riešenie testu

Bankový lupič je Rick. Ak sa vám podarilo zistiť.blahoželáme! Máš neuveriteľnú analytickú myseľ a si skutočný detektív. Ak nie, nebojte sa, vysvetlíme vám prečo.

©Mixxradio

Aby sa našiel páchateľ, bolo potrebné miesto činu dôkladne analyzovať a identifikovať všetky relevantné stopy.. V tomto prípade, hoci autá vyzerajú trochu podobne a všetky sú rovnakej farby, treba si všimnúť, že na pneumatikách auta bol na oboch stranách nahromadený sneh. To naznačuje, že Rick počas sneženia niekam odišiel.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej