Home » Testy » Dokážte všetkým, že máte logiku, a zistite, koľko smartfónov možno nabíjať súčasne.

Dokážte všetkým, že máte logiku, a zistite, koľko smartfónov možno nabíjať súčasne.

Inteligentný človek je aj logický človek. Dnes vás pozývame otestovať si svoju logiku pomocou malej hádanky. Vyriešiť sa dá za pár sekúnd, tak nestrácajte čas. Nájdite si čas na sústredeniePotom to skúste.

Z čoho táto záhada skutočne pozostáva?

Aby sme otestovali vašu logiku, predložíme vám obrázok, na ktorom je niekoľko napájacích pások. Vašou úlohou je zistiť počet smartfónov, ktoré sa dajú nabíjať pomocou týchto napájacích pások. Aby sa ti to podarilo, musíš postupovať logicky a neodpovedať hlúpo. Väčšina ľudí, ktorí sa o to pokúšali, si nenašla čas pozrieť sa na obrázok a logicky uvažovať. Nerobte rovnaké chyby.

Čtěte také  Dokážte, že máte veľmi dobré pozorovacie schopnosti, a nájdite rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami.

Sgfix.sk

Prečo sa pokúšať vyriešiť logickú hádanku?

Veľmi populárne na sociálnych sieťach, hádanky sú skvelé pre mozog. Pomôžu vám vybrúsiť logiku a zvýšiť inteligenciu. Navyše vám hádanky pomôžu naučiť sa vytrvať v životných skúškach a útrapách. A tak to ide ďalej, pomáhajú vám nevzdávať sa a vydať zo seba to najlepšie za každých okolnostíčo je veľmi dôležité pre úspech v živote.

Teraz je čas na riešenie!

Vďaka napájacím lištám, bolo možné nabíjať 8 smartfónov súčasne.

Gratulujeme všetkým, ktorým sa podarilo nájsť správnu odpoveď! Vaša inteligencia je viac ako pôsobivá. Zároveň by sme sa chceli poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili do tejto hádanky. Tí, ktorí nemohli nájsť odpoveď, sa nemusia báť, všetko im vysvetlíme. Ak sa bližšie pozriete na obrázok, uvidíte, že niektoré zásuvky nie sú zapojené, iné nemajú žiadne káble a nie sú zapnuté.

Čtěte také  Vizuálna úloha: Poznáte slnko ukryté na tomto obrázku?

©Sgfix.sk

Dúfame, že táto hádanka bola obohacujúca. Predovšetkým, neváhajte ju zdieľať na svojich sociálnych sieťach, aby z nej mali úžitok aj vaši priatelia a rodina..

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej