Home » Testy » Dokážte všetkým, že máte skvelé pozorovacie schopnosti a rýchlo nájdite tri rozdiely.

Dokážte všetkým, že máte skvelé pozorovacie schopnosti a rýchlo nájdite tri rozdiely.

Dnes vám dávame možnosť otestovať si svoje schopnosti zábavnou formou. Tu je návod, ako rozdielová hra ktorú si určite zamilujete. Cieľom je zabaviť sa a pokúsiť sa prejsť touto hrou. Tak sa sústreďte a začnite hrať.

Čo musím urobiť, aby som hru dokončil?

V tejto hre vám ukážeme dva obrázky milej malej rodinky, ktorá si uprostred zimy vychutnáva misku ramenu. Tieto dva obrázky môžu vyzerať rovnako, ale v skutočnosti nie sú, pretože sa na nich nachádzajú tri detaily. Vaším cieľom je tieto tri rozdiely rozpoznať, ale buďte opatrní!budete mať len 30 sekúnd ako sa tam dostať. Preto je dôležité byť rýchly a efektívny. Predovšetkým zostaňte sústredení, ak chcete, aby všetky šance boli na vašej strane.

Čtěte také  Máte 25 sekúnd na to, aby ste našli všetky rozdiely - podarí sa vám to?

Sgfix.sk

Prečo robiť rozdielové hry?

Rozdielové hry sú vynikajúce aktivity na trávenie času a na udržiavať svoju myseľ aktívnu. Je dôležité si uvedomiť, že tento typ hry si vyžaduje pamäťové aj vizuálne schopnosti. Rozdielové hry sú preto vynikajúcim spôsobom, ako identifikovať medzery v intelektuálnom výkone. Vďaka tomu je jednoduchšie tieto medzery vyplniť a navyše je tu malý bonus: Rozdielové hry pomáhajú zlepšovať aj vizuálne zručnosti. Výsledkom je, že tento typ hry je zábavný a zároveň veľmi účinný. užitočné pre mozog.

30 sekúnd vypršalo!

Gratulujeme všetkým, ktorí dokázali nájsť všetky rozdiely za tak krátky čas! Vaše schopnosti sú pôsobivé.

Tí z vás, ktorým sa ich nepodarilo nájsť, sa nemusia obávať, pomôžeme vám ich nájsť. Tu je riešenie s tromi rozdielmi na obrázkoch.

Čtěte také  Vyzbrojte sa vytrvalosťou a spočítajte počet existujúcich kruhov na tomto obrázku.

Sgfix.sk

Dúfame, že táto rozdielová hra bola zábavná a obohacujúca. Pozývame vás, aby ste ju zdieľali na svojich sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej