Home » Testy » Dokážte všetkým, že ste múdrejší ako génius, a nájdite muža na tejto fotografii.

Dokážte všetkým, že ste múdrejší ako génius, a nájdite muža na tejto fotografii.

Chceli by ste otestovať svoje intelektuálne schopnosti ? Potom toto IQ test je pre vás ideálny. Mnoho ľudí, vrátane géniov, sa o to pokúsilo, ale neuspeli. Skúste svoje šťastie a dokážte, že ste mimoriadne inteligentní.

Čo je IQ test?

V tomto IQ teste vám predstavíme obrázok zobrazuje tri ženy sediace na pohovke a tri hrajúce sa deti. Na tomto obrázku je zobrazený aj dospelý muž a ako vidíte, je na vás, aby ste ho našli. Na to budete potrebovať vynikajúce analytické schopnosti. Na dokončenie tohto testu budete tiež potrebovať logické myslenie a sústredenosť.

©Fondaction-alsace

Prečo si robiť IQ test?

Mozog je často potrebné stimulovať, aby bol aktívny a zdravý. IQ testy precvičujú mozog tým, že využívajú jeho kognitívne schopnosti. Cieľom je poukázať na nedostatky v intelektuálnej výkonnosti azlepšenie intelektuálnych zručností vyplnením rôznych zistených medzier. Testy tohto druhu tak slúžia ako tréning a cvičenie mozgu. Navyše, keďže majú formu hry, umožňujú precvičovanie bez toho, aby ste na seba vyvíjali tlak. IQ testy vám teda môžu pomôcť aj pri relaxácii a zábave, pričom si zároveň precvičíte mozog.

Čtěte také  Myslíte si, že váš mozog je bystrý? Otestujte si svoju logiku v súťaži. Premeňte tri na šesť bez toho, aby ste ich rozbili, a dokážte svoju mentálnu obratnosť!

Čas dať riešenie

Najprv by sme chceli zablahoželať všetkým, ktorým sa podarilo nájsť správnu odpoveď. Vyplnením tohto IQ testu ste dokázali, že ste oveľa inteligentnejší ako génius. Po druhé, chceli by sme pomôcť aj tým, ktorí neuspeli v nájsť dospelého muža na tomto obrázku. Ak to chcete urobiť, pozrite sa na obrázok znova a tentoraz sa sústreďte na každú osobu na ňom. Konkrétne sa musíte sústrediť na deti, z ktorých jedno je dosť zvláštne, nemyslíte? Myslím, že áno, ten malý chlapec, hoci je malý, nevyzerá veľmi mlado. Ako môžete vidieť, malý chlapec je v skutočnosti muž, ktorého hľadáte.. Tu je riešenie na obrázkoch, aby ste si ho mohli lepšie predstaviť.

Čtěte také  Vizuálna ilúzia: Nájdete na tomto obrázku slovo COPA? 90 % účastníkov tento test nezvládne!

©Fondaction-alsace

Nakoniec vás pozývame zdieľať tento IQ test v sieťach, aby si ho mohli vychutnať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej