Home » Testy » Dokážte všetkým, že ste skutočný génius, vyriešením tohto matematického problému!

Dokážte všetkým, že ste skutočný génius, vyriešením tohto matematického problému!

Máte radi matematiku a čísla? Máte radi výzvy? Ak áno, toto je pre vás, tento test z matematiky je pre vás ako stvorený. Nájdite si čas na prípravu a potom začnite hneď, ako sa budete cítiť pripravení.

Čo je to matematická výzva?

V tejto malej úlohe dostanete približne desať rovníc. Vašou úlohou je nájsť logiku pre každý riadok, a teda aj pre každú remízu, s využitím svojich matematických vedomostí. Je dôležité, aby ste sa počas celého testu sústredili.

Sgfix.sk

Prečo si robiť IQ test?

Testy inteligenčného kvocientu môžu byť niekedy užitočným nástrojom. zábavný a zaujímavý zážitok. Vyskúšajú naše logické myslenie, uvažovanie a schopnosť riešiť problémy, čo môže byť stimulujúce a zábavné. Vrhnúť sa do zložitých hádaniek a rébusov, hľadať kreatívne odpovede a klásť si výzvy môže byť skutočným zdrojom inšpirácie. hravé uspokojenie. IQ testy môžu odhaliť aj skryté talenty a prekvapivé schopnosti jednotlivcov. Je to príležitosť objaviť nečakané stránky našej mysle a tešiť sa z vlastného výkonu. V konečnom dôsledkuIQ testy nám pripomínajú, že naša inteligencia je nekonečným zdrojom zvedavosti a radosti.

Čtěte také  Ako umiestnite tieto 4 vajcia? To odhalí podrobnosti o osobe, ktorou v skutočnosti ste.

Čas dokončiť test!

Gratulujeme všetkým, ktorým sa podarilo nájsť logiku. Ste matematickí profesionáli. Pre tých z vás, ktorí odpoveď nenašli, to vysvetlíme.

Pre prvý a druhý riadok ste museli použiť faktoriál. V prípade tretieho riadku ste ich museli jednoducho sčítať. Pri štvrtom riadku ste museli použiť násobenie a odčítanie. V piatom riadku ste museli použiť odmocninu a sčítanie. V šiestom riadku ste museli použiť sčítanie a delenie. V siedmom riadku ste museli použiť odčítanie a delenie. V ôsmom riadku ste museli použiť druhú odmocninu, sčítanie, delenie a faktoriál. V deviatom riadku ste museli použiť druhú odmocninu, násobenie a odčítanie. A v desiatom riadku ste museli použiť druhú odmocninu, odčítanie, delenie a faktoriál.

Sgfix.sk

Dúfame, že táto malá výzva podnietila vašu myseľ. Predovšetkým, neváhajte ju zdieľať na svojich sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej