Home » Testy » Dokážte všetkým, že vaše schopnosti sú nad schopnosťami génia, nájdite bociana na tomto obrázku.

Dokážte všetkým, že vaše schopnosti sú nad schopnosťami génia, nájdite bociana na tomto obrázku.

Niektoré výzvy dokážu prekonať len skutoční géniovia. Dnes navrhujeme pokúsiť sa prekonaťmalá výzva aby ste zistili, či ste alebo nie ste génius. Využite príležitosť na malú prestávku a zabavte sa. Hneď ako sa budete cítiť pripravení, môžete začať test.

Ukážeme vám fotografiu, na ktorej uvidíte močiar. Na tej istej fotke sa však skrýva bocian. Pochopil by si to, vaším cieľom je nájsť tohto bociana po pozorovaní obrázka. Aby ste to dosiahli, budete musieť použiť svoje vizuálne schopnosti a zostať sústredení. Hlavne nenechávajte bokom žiaden detail, ak chcete naozaj uspieť. Pamätajte, že ak prejdete touto výzvou, znamenalo by to, že máte intelektuálne schopnosti génia.

Čtěte také  Vizuálna úloha: Máte 60 sekúnd na to, aby ste našli 7 rozdielov v tejto skupine tučniakov!

© Theodora

Prečo robiť test?

Na začiatok je dôležité si uvedomiť, že testy sa dajú veľmi ľahko nájsť na internete. V dnešnej dobe vám na nájdenie jedného stačí pár kliknutí. Ďalej je potrebné podotknúť, že online testy môžu nadobudnúť podobu hry, a preto môžu byť veľmi zábavné. Môžu teda slúžiť ako aktivita, keď máte chuť na krátku chvíľu alebo keď si potrebujete oddýchnuť. Nakoniec je nevyhnutné vedieť, že testy sú veľmi dobré cvičenie pre mozog. V skutočnosti umožňujú otestovať intelektuálne schopnosti človeka, ale aj ich zlepšiť.

Je čas dať riešenie.

Gratulujeme všetkým, ktorým sa podarilo nájsť bociana ukrytého na fotke. Určite máte intelektuálne schopnosti skutočného génia. Pre tých, ktorí bociana nenašli, nebojte sa, pomôžeme vám ho nájsť. Na začiatok vám odporúčame pozrieť sa na obrázok znova a skúsiť to znova. Ak to ani tentokrát nedokážeš, zamerajte sa na ľavú stranu obrázka medzi trávu. Ak sa pozriete pozorne, uvidíte neobvyklý tvar pre močiar. Naozaj, toto je bocian, ktorého ste hľadali. Aby sme vám pomohli presnejšie nájsť jeho polohu, tu je riešenie na obrázku.

Čtěte také  Hra s rozdielmi: Na nájdenie 3 skrytých rozdielov máte len 30 sekúnd!

© Theodora

Dúfame, že sa vám tento test páčil. Ak je to tak, budeme radi, ak ho budete zdieľať na svojich sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej