Home » Testy » Dokážte, že máte dobré pozorovacie schopnosti, a nájdite líšku za 25 sekúnd!

Dokážte, že máte dobré pozorovacie schopnosti, a nájdite líšku za 25 sekúnd!

Vedeli ste, že líška je v niektorých častiach Japonska považovaná za posvätné zviera? Toto zviera je totiž v Japonsku stredobodom viery, vďaka ktorej ho treba absolútne chrániť. V dnešnom vizuálnom teste je líška v centre pozornosti. Ak to vo vás vzbudilo zvedavosť, pozývame vás pokračovať v tomto teste.

Čo je to vizuálny test?

Pre tento test vám ponúkneme fotografiu, na ktorej uvidíte niekoľko stromov a veľa zelene. Budete však musieť byť opatrní, Na tejto fotografii bude ukrytá líška a vaším cieľom bude nájsť jej polohu. Aby bola úloha ešte náročnejšia, bude stanovený časový limit. Na nájdenie animy budete mať iba 15 sekúnd.l. Na to sa budete musieť sústrediť a využiť svoje pozorovacie schopnosti. Odporúčame vám venovať pozornosť detailom a mať oči otvorené.

Čtěte také  Test osobnosti: Postava, ktorú uvidíte ako prvú, odhalí vašu najtajnejšiu povahovú črtu.

Mixxradio

Prečo robiť vizuálny test?

Zrakové testy sú spôsobom, ako posúdiť vaše zrakové schopnosti, ale aj ako ich zlepšiť. Je totiž možné, že podliehate problémy so sústredením a vizuálne testy vám pomôžu identifikovať tento druh problému. Okrem toho vizuálne hádanky sa dajú použiť ako cvičenie pre vaše oči, aby ste zlepšili ich výkonnosť. Netreba zabúdať: vizuálne testy vám môžu pomôcť uvoľniť sa. Tým, že nadobúdajú podobu hry, sú vynikajúcim zdrojom zábavy a rozptýlenia.

Čas vypršal. Podarilo sa vám ho nájsť?

Najprv by sme chceli zablahoželať tým, ktorým sa podarilo nájsť líšku v stanovenom čase. Určite ste vynikajúci zrak. Potom blahoželáme aj tým, ktorým sa podarilo nájsť zviera, keď si na to dali trochu viac času. Stále máte dobré pozorovacie schopnosti.

Čtěte také  Na tomto obrázku je čašník dychtivý po jeho sprepitnom. Nájdite to za 30 sekúnd!

Nakoniec, pre tých z vás, ktorým sa nepodarilo nájsť zviera, sa nemusíte obávať, poskytneme vám polohu zvieraťa. Pozývame vás, aby ste sa pozreli na fotografiu ešte raz a zamerajte sa na kmene stromov na nej. Líška sa nachádzala pred jedným zo stromov v pozadí. Bolo ťažké ju nájsť, pretože mala rovnakú farbu ako stromy. Museli ste byť mimoriadne talentovaný alebo majú vynikajúce pozorovacie schopnosti, aby našli jeho polohu. Pre lepšiu predstavivosť uvádzame riešenie na obrázkoch.

Mixxradio

Ak vás tento vizuálny test pobavil, pozývame vás, aby ste ho zdieľali na svojich sociálnych sieťach aby ju mohli vyskúšať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej