Home » Testy » Dokážte, že máte veľmi dobré pozorovacie schopnosti, a nájdite rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami.

Dokážte, že máte veľmi dobré pozorovacie schopnosti, a nájdite rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami.

Čo tak trochu zábavy? Dnes vás pozývame, aby ste si oddýchli pri tomto rozdielová hra. Nebude to trvať dlho, takže to nebude zasahovať do vášho času a povinností. Urobte si teda pohodlie a zhlboka sa nadýchnite, než začnete hrať.

Čo zahŕňa táto hra rozdielov?

V tejto hre vám predstavíme dva veľmi podobné obrázky zobrazujúce rodinu pri jedle v reštaurácii. Na prvý pohľad sa zdá, že tieto dva obrázky sú identické, ale je tu niekoľko detailov, ktoré ich odlišujú. Vaším cieľom je tieto detaily nájsť, preto sa sústreďte.. Buďte opatrní, máte len 10 sekúnd aby ste sa tam dostali.

Čtěte také  Vďaka tomuto testu sa za pár sekúnd dozviete, čo vás čaká v budúcnosti!

©Fondaction-alsace

Prečo robiť rozdielovú hru?

Po prvé, môžu pomôcť szlepšiť pozorovacie a koncentračné schopnosti. Pomáhajú totiž presne určiť drobné detaily, ktoré môžu pomôcť vyriešiť problém. Po druhé, tieto testy sú veľmi zábavné, takže sú skvelým spôsobom, ako sa zabaviť. Týmto spôsobom pomáhajú znižovať úroveň stresu, čo je dôležité pre zníženie riziko prepracovania a problémov s pamäťou.

Prišiel čas dať odpovede. Ste pripravení?

Gratulujeme všetkým, ktorí dokázali nájsť všetky rozdiely v takom krátkom čase. Vaše analytické a pozorovacie schopnosti na nás urobili veľký dojem.

Pre všetkých, ktorým sa nepodarilo nájsť rozdiely, nebojte sa, pomôžeme vám. Na tento účel vás vyzývame, aby ste sa na tieto dva obrázky pozreli ešte raz. Celkovo sú na nich tri detaily, ktoré znamenajú, že tieto dva obrázky nie sú identické. Po prvé, na poličke chýba sviečka. Po druhé, gumičky do vlasov dievčatka majú na oboch obrázkoch inú farbu. A napokon, na otcovej stoličke chýba noha. Tu je riešenie na obrázkoch, aby ste to lepšie videli.

Čtěte také  Matematická hádanka: Vyriešte túto rovnicu za menej ako 30 sekúnd!

©Fondaction-alsace

Dúfame, že táto logická hra bola dostatočne zábavná, najmä neváhajte ju zdieľať na svojich sociálnych sieťach, aby si ju mohli užiť aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej