Home » Testy » Dokážte, že máte veľmi dobré vizuálne schopnosti, a nájdite bumerang na tomto obrázku.

Dokážte, že máte veľmi dobré vizuálne schopnosti, a nájdite bumerang na tomto obrázku.

Máte radi výzvy? Potom je táto vizuálna výzva pre vás ako stvorená. Dnes si v priebehu niekoľkých okamihov vyskúšajte svoje schopnosti a prekonajte svoje hranice. Toto je ideálna príležitosť zabaviť sa a zároveň využiť svoje vizuálne zručnosti. Pred začatím výzvy si nájdite čas na sústredenie.

Čo je táto vizuálna výzva?

Aby sme otestovali vaše vizuálne vnímanie, predložíme vám obrázok, na ktorom je veľa banánov umiestnených v rade. Obrázok je pomerne sýty a vašou úlohou je nájsť medzi banánmi votrelca. Skutočne, medzi mnohými banánmi je bumerang rovnakej farby. Dokážte svoje schopnosti, nájdite bumerang čo najrýchlejšie.

©Fondaction-alsace

Prečo sa snažiť prekonať vizuálnu výzvu?

Je dôležité vedieť, že okrem štúdia a práce sú vizuálne výzvy aj dobrou alternatívou na stimuláciu mozgu a udržanie jeho aktivity. Umožňujú vám totiž pracovať s mozgom bez toho, aby ste ho unavili, pretože tento typ hlavolamu je predovšetkým hrou a trvá maximálne niekoľko minút. Okrem toho vizuálne výzvy vyžadujú kognitívne schopnosti, ako sú koncentrácia a analytické schopnosti, ktoré pomáhajú zlepšovať. Ako bonus môžu byť výzvy aj zábavné a umožňujú účastníkom relaxovať. Takéto výzvy teda môžu pomôcť znížiť úroveň stresu a výrazne znížiť riziko vyhorenia.

Čtěte také  Dokážete nájsť 6 jemných rozdielov medzi týmito dvoma obrázkami za menej ako 30 sekúnd?

Je čas dať riešenie!

Gratulujeme tým, ktorým sa podarilo nájsť predmet! Vaše vizuálne schopnosti sú pôsobivé. Tí, ktorým sa ho nepodarilo nájsť, nebojte sa, pomôžeme vám. Ak to chcete urobiť, pozrite sa na obrázok ešte raz a tentoraz sa zamerajte na jeho pravú stranu. Bumerang sa nachádza v pravom dolnom rohu. Tu je riešenie na obrázkoch:

©Fondaction-alsace

Dúfame, že táto výzva bola podnetná a zábavná. Predovšetkým, neváhajte ju zdieľať na svojich sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej