Home » Testy » Dokážte, že ste inteligentný človek, a nájdite chybu na tomto obrázku

Dokážte, že ste inteligentný človek, a nájdite chybu na tomto obrázku

Na zvládnutie tohto testu je potrebná mimoriadne bystrá a vnímavá myseľ, ste si istí, že na to máte?

Chcete si vyskúšať svoje schopnosti? Potom je tento IQ test určený práve pre vás. Nielenže si užijete veľa zábavy, ale budete môcť zhodnotiť aj svoje intelektuálne schopnosti. Prosím, venujte čas sústredeniu a spustite test hneď, ako sa budete cítiť pripravení.

Z čoho sa skladá tento IQ test?

Pri tomto teste vám ukážeme obrázok rodinného táborenia. Na prvý pohľad všetko vyzerá normálne, ale v skutočnosti sa na tomto obrázku skrýva chyba. Vaším cieľom je túto chybu nájsť. Na to budete musieť použiť svoju logiku a zmysel pre pozorovanie a analýzu. Aby ste dokázali, že ste naozaj inteligentní, je tu časový limit: na dokončenie testu máte len 45 sekúnd.

Čtěte také  Test osobnosti: To, čo vidíte ako prvé, môže určiť, či ste spontánny človek alebo nie!
© Pextex

Časový limit vypršal, našli ste chybu?

Gratulujeme, ak sa vám podarilo nájsť chybu rýchlo. Vaše logické a pozorovacie schopnosti sú pôsobivé. Všetkým, ktorí nedokázali nájsť chybu, nevadí, pomôžeme vám ju nájsť. Na začiatok sa musíte ešte raz pozrieť na obrázok. Potom sa pokúsite analyzovať každý detail a najmä sa sústredíte na les.

Chyba, ktorú treba hľadať, sa totiž nachádza v zeleni, takže zvyšok môžete ignorovať. Ak by ste sa sústredili, mali by ste si všimnúť prítomnosť malého kaktusu. Ten sa nachádza v ľavej časti obrázka, v blízkosti muža s okuliarmi čítajúceho noviny. Logickým uvažovaním a dobrou úvahou ste si mali uvedomiť, že kaktusy nerastú v lese ani v džungli. Aby sme vám ho pomohli nájsť, prinášame vám riešenie na obrázkoch.

Čtěte také  Medzi týmito dvoma ilustráciami sú 3 rozdiely. Je na vás, aby ste ich našli!
© Pextex

Dúfame, že sa vám tento IQ test páčil, a vyzývame vás, aby ste ho zdieľali na svojich sociálnych sieťach, aby si ho mohli užiť aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen