Home » Testy » Dokážte, že vaša logika je správna, a správne premiestnite zápalky tak, aby tvorili najmenšie číslo!

Dokážte, že vaša logika je správna, a správne premiestnite zápalky tak, aby tvorili najmenšie číslo!

Musíte byť naozaj šikovní, aby ste tento test zvládli. Myslíš si, že si na túto výzvu pripravený?

Máte radi výzvy? Potom je tento IQ test, ktorý vám dnes ponúkame, určený práve pre vás. Vďaka tomuto testu si budete môcť otestovať svoju inteligenciu a získať malú predstavu o svojom inteligenčnom kvociente. Ako bonus vám tento test umožní aj zábavu. Pripravte sa na začiatok.

© Pextex

Aké sú pokyny pre tento IQ test?

Pri tomto teste vám predložíme číslo 993, ktoré je vytvorené z niekoľkých zápaliek. Váš cieľ je celkom jednoduchý, pretože sa vám musí podariť vytvoriť najmenšie číslo odstránením iba troch zápaliek. Na dosiahnutie tohto cieľa budete potrebovať sústredenie, logiku a vytrvalosť. Preto sa musíte snažiť, kým nenájdete správnu odpoveď.

Čtěte také  Logická hra: Máš schopnosti na splnenie tejto úlohy?

Aký zmysel má absolvovať IQ test?

Prvým účelom tohto druhu testu, ktorý môžete ľahko nájsť na internete, je umožniť vám niekoľko minút oddychu. Tým, že majú podobu hry, môžu byť online testy IQ skutočne veľmi zábavné a umožnia vám trochu si oddýchnuť od všedného dňa. Mali by ste však vedieť, že IQ testy sú užitočné aj na testovanie vašich intelektuálnych schopností. Môžete si tu otestovať svoju schopnosť sústrediť sa a svoje rozumové schopnosti. Okrem toho IQ testy môžu pomôcť udržať mozog aktívny a zdravý, pretože pôsobia ako intelektuálne cvičenie. Preto môžu zlepšiť aj vaše intelektuálne schopnosti a výkonnosť.

Je čas zadať riešenie testu.

Najmenšie číslo, ktoré bolo možné vytvoriť, bolo 343. Gratulujeme všetkým, ktorým sa podarilo nájsť správnu odpoveď. Tí, ktorým sa test nepodarilo vyplniť, sa nemusia obávať, pomôžeme vám zistiť, čo máte robiť. Stačilo odstrániť zhodu z prvého čísla, aby ste dostali číslo 3. Nakoniec stačilo odstrániť zápalky z hornej a dolnej časti druhého čísla, aby ste dostali číslo 4. Aby ste to lepšie pochopili, prinášame vám riešenie na obrázkoch.

Čtěte také  Hra s rozdielmi: Máš 60 sekúnd na to, aby si našiel najmenšie rozdiely na tomto obrázku!
© Pextex

Dúfame, že sa vám tento test páčil. Ak áno, podeľte sa oň na svojich sociálnych sieťach, aby si ho mohli vychutnať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen