Home » Testy » Here is the translation of the text into Slovak, considering the nuances of the Slovak language: Tu je preklad textu do slovenčiny, s ohľadom na jemnosti slovenského jazyka:

Here is the translation of the text into Slovak, considering the nuances of the Slovak language: Tu je preklad textu do slovenčiny, s ohľadom na jemnosti slovenského jazyka:

Preložte nasledujúci text do slovenčiny so zachovaním jemností slovenského jazyka, odsekov a HTML značiek.

Text:
„Hello! I hope you’re having a great day. I wanted to invite you to join us for a picnic this weekend. We will be meeting at the park at 12 PM. Please bring your favorite food and drinks to share with everyone. Don’t forget to bring a blanket or a chair to sit on. It’s going to be a fun and relaxing day. I’m looking forward to seeing you there!

Also, don’t forget to RSVP by Friday if you plan on coming. We need to know how many people will be attending. You can reply to this email or give me a call. Thank you!

Čtěte také  Poloha, v ktorej spíte, môže prezradiť, ako sa správate k ostatným!

Best regards,
John“

Preklad:

„Dobrý deň! Dúfam, že máte skvelý deň. Chcel by som vás pozvať na piknik tento víkend. Stretneme sa v parku o 12.00 hod. Prosím, prineste so sebou svoje obľúbené jedlo a nápoje, ktoré sa podelíme so všetkými. Nezabudnite si priniesť deku alebo stoličku na sedenie. Bude to zábavný a relaxačný deň. Teším sa na vás tam!

Taktiež nezabudnite potvrdiť účasť do piatku, ak sa chystáte prísť. Potrebujeme vedieť, koľko ľudí tam bude. Môžete odpovedať na tento email alebo mi zavolať. Ďakujem!

S pozdravom,
John“

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej