Home » Testy » Hra s rozdielmi: Ak dokážete nájsť 3 rozdiely za menej ako 15 sekúnd, ste génius!

Hra s rozdielmi: Ak dokážete nájsť 3 rozdiely za menej ako 15 sekúnd, ste génius!

Musíte byť naozaj šikovní, aby ste tento test zvládli. Myslíte si, že na to máte?

Hľadáte výzvu hodnú génia? Potom ste na správnom mieste. Dnes vám ponúkame zábavný test na posúdenie vášho inteligenčného kvocientu. Môžete ho tiež použiť na to, aby ste všetkým dokázali, že si zaslúžite titul génia. Nájdite si čas na sústredenie a pripravte sa na začiatok.

Ako si môžem urobiť tento IQ test?

Vyplnenie tejto úlohy trvá géniovi maximálne 15 sekúnd. Preto ak chcete dokázať, že máte intelektuálne schopnosti génia, budete musieť aj tento test zvládnuť za maximálne 15 sekúnd. Tu je vaším cieľom nájsť tri rozdiely, vďaka ktorým nie sú dva obrázky, ktoré vám predkladáme, úplne identické.

Čtěte také  Iba vynikajúci pozorovatelia dokážu rozpoznať 3 rozdiely medzi týmito dvoma fotografiami.

Na úspešné zvládnutie tohto testu preto budete musieť využiť svoje pozorovacie schopnosti. Jedna rada: Sústreďte sa a venujte pozornosť malým detailom!

© Pextex

Aký zmysel má absolvovať IQ test?

Hoci hlavným cieľom je na pár minút odpútať vašu pozornosť od všetkých denných starostí, testy tohto druhu vám majú pomôcť zlepšiť vaše intelektuálne schopnosti. V skutočnosti je dôležité vedieť, že logické hry sa dajú použiť ako cvičenie, ktoré optimalizuje váš výkon a udržiava váš mozog aktívny a zdravý.

Pätnásť sekúnd uplynulo, podarilo sa vám odhaliť rozdiely?

Chceli by sme zablahoželať všetkým, ktorým sa podarilo nájsť tri rozdiely za taký krátky čas. Bezpochyby máte intelektuálne schopnosti génia.

Tým z vás, ktorí nestihli dokončiť test v stanovenom čase, to nevadí, teraz vám pomôžeme nájsť rozdiely medzi dvoma obrázkami. Na to vám ponúkame riešenie v podobe obrázkov.

Čtěte také  Optická ilúzia: Dokážete, že máte výnimočné vizuálne schopnosti, a nájdete falošné logo Twitteru?
© Pextex

Ak sa vám táto malá výzva páčila, pozývame vás, aby ste ju zdieľali na svojich sociálnych sieťach, aby ju mohli vyskúšať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen