Home » Testy » Hra s rozdielmi: Máš 60 sekúnd na to, aby si našiel najmenšie rozdiely na tomto obrázku!

Hra s rozdielmi: Máš 60 sekúnd na to, aby si našiel najmenšie rozdiely na tomto obrázku!

Zahrajte si hru a pokúste sa nájsť rozdiely v tomto teste!

V tejto scéne, kde sa dvom rodičom práve narodilo dieťa, sa medzi tieto dva obrazy vkradli tri rozdiely. Vedeli ste, koľko detí sa denne narodí na celom svete? Denne sa narodí približne 380 000 detí v porovnaní so 160 000 úmrtiami. Je to impozantné číslo, pretože za jeden rok sa Zem naplní ďalšími 136 800 000 ľuďmi, čo je takmer 2,2-násobok počtu obyvateľov Francúzska. Zahrajte si hru a pokúste sa nájsť rozdiely v tomto teste.

Hľadajte tri rozdiely a ani jeden viac

Testy rozdielov sa stali jednou z najobľúbenejších hier na našej stránke a teší nás, že si ich pýta čoraz viac z vás. Preto sme dnes prišli s novým rozdielovým testom, aj keď pomerne náročným. Tento test si môže zahrať každý bez ohľadu na vek alebo úroveň zručností. Je to veľmi zábavná a náročná hra, ktorá pomáha rozvíjať vaše pozorovacie schopnosti a schopnosť identifikovať detaily.

Čtěte také  Logický test: Čo je na obrázku zlé? Máte 10 sekúnd!

Rozdielový test pozostáva z dvoch obrázkov a vy musíte nájsť rozdiely medzi nimi. Aby ste tento test úspešne zvládli, budete musieť venovať veľkú pozornosť detailom, pretože niektoré rozdiely môžu byť veľmi jemné.

© Pextex

Ako nájsť 3 rozdiely?

Na začiatku je dôležité pozorne si prezrieť každý obrázok. Potom sa uistite, že máte oba obrázky vedľa seba, aby ste ich mohli analyzovať spoločne. Budete musieť nájsť všetky viditeľné rozdiely, ale aj takmer nepostrehnuteľné detaily. Rozdiely v tejto hre sú veľmi jemné. Môže ísť o zmenu farby alebo nepatrnú zmenu tvaru. Dôležité je tiež zamerať sa na predmety a pozadie na každom obrázku, nielen na postavy.

Rozdiely sa nachádzajú na iných miestach scény. Nakoniec je dôležité, aby ste si našli čas a neponáhľali sa. Buďte však opatrní, máte na to len 60 sekúnd.
Dáme vám niekoľko základných tipov pre úspech: priblížte si obrázok, použite ceruzku, aby ste lepšie odhalili rozdiely, a nepribližujte sa k obrázku príliš blízko. Teraz, keď máte naše najlepšie tipy, je čas začať!

Čtěte také  Vizuálna úloha: Máte 60 sekúnd na to, aby ste našli 7 rozdielov v tejto skupine tučniakov!

Riešenie

Našli ste 3 rozdiely? Gratulujeme! Ak nie, nerobte si starosti. Tu je odpoveď v obrázkoch. Nabudúce sa prihláste lepšie!

© Pextex

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen