Home » Testy » Hra s rozdielmi: Na nájdenie 3 skrytých rozdielov máte len 30 sekúnd!

Hra s rozdielmi: Na nájdenie 3 skrytých rozdielov máte len 30 sekúnd!

V dnešnom teste musíte nájsť rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami zobrazujúce mladých ľudí v škole. Mimochodom, vedeli ste, v akom veku dostal vysvedčenie najstarší absolvent? Vo veku 96 rokov! Bol to 96-ročný Japonec, ktorý absolvoval štúdium keramického umenia.

Rýchlo nájdi 3 rozdiely!

Nájsť spôsob, ako sa uvoľniť a zbaviť stresu po dlhom dni, je veľmi dôležité. Náš dnešný test vám ponúka príležitosť, ako si spríjemniť čas inak a na pár minút si oddýchnuť.

Tento test je rozdielová hraklasika svojho druhu. Môže vám pomôcť zvládnuť váš týždeň tým, že vás odvedie od vecí. Test je jednoduchý a vyžaduje si len hľadanie vizuálnych rozdielov. Je to zábava pre všetky vekové kategórie a pre celú rodinu. Sústredením sa na vizuálne detaily si môžete zlepšiť pozornosť a koncentráciu.

Čtěte také  Dokážte, že máte veľmi dobré vizuálne schopnosti, a nájdite bumerang na tomto obrázku.

©Fondaction-alsace

Ako nájsť 3 rozdiely?

Tento test nie je ťažký a vyžaduje len vašu pozornosť. Ak chcete nájsť všetky rozdiely, postupujte podľa nasledujúcich krokov. Najprv je potrebné pozorne preskúmať oba obrázky a zamerať sa na detaily, farby a tvary.

Ďalej je dôležité dôkladne prejsť každú časť obrázka, sprava doľava a zhora nadol, a porovnať ju s druhou. Nakoniec zostaňte sústredení a v ideálnom prípade hrajte túto hru v tichom, dobre osvetlenom priestore, aby ste sa vyhli rozptýleniu.

Riešenie

Ak sa vám podarilo nájsť všetky rozdiely medzi obrázkami, je to celkom úspech! To ukazuje, že máte pozoruhodnú ostrosť zraku a pozorovacie schopnosti. Ak sa vám nepodarilo nájsť všetky rozdiely, neznepokojujte sa. Neznamená to, že máte zlý zrak. Potrebujete len viac praxe. Nižšie je uvedené riešenie na obrázkoch:

Čtěte také  Hra s rozdielmi: Nájdi 3 rozdiely medzi trpaslíkmi, ak si dobrý v pozorovaní!

©Fondaction-alsace

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej