Home » Testy » Hra s rozdielmi: Na nájdenie 5 rozdielov máte 17 sekúnd. Dokážete to?

Hra s rozdielmi: Na nájdenie 5 rozdielov máte 17 sekúnd. Dokážete to?

Tu je test koncentrácie na zmeranie vašich pozorovacích schopností. Ako dobre si vediete?

Test, ktorý tu ponúkame, je pomerne náročná rozdielová hra. Na vyriešenie tejto vizuálnej hádanky nestačí byť len jednoduchým pozorovateľom. Musíte byť aj trpezliví, analytickí a sústredení. Zvládnete to?

Vizuálny test: „Koľko rozdielov nájdete na obrázku za 17 sekúnd?

Nižšie vám ponúkame dva takmer identické obrázky. Na prvý pohľad skutočne vyzerajú rovnako. Vy však rovnako ako my viete, že to tak nie je. Na týchto snímkach 3 chlapcov sú skryté rozdiely. Dúfame, že za 17 sekúnd, ktoré máte k dispozícii, ich všetky odhalíte!

© Pextex

Ak chcete mať všetky šance na svojej strane, umiestnite sa na pokojné miesto a nenechajte sa rozptyľovať smartfónom, ako to robia traja chlapci na obrázku. Teraz je rad na vás!

Čtěte také  Na tomto obrázku sú dve tváre. Dokážete ich nájsť?

Je čas na verdikt: ste vášnivý pozorovateľ alebo nie? Pozrite si riešenie nižšie a zistite to.

Testovacie riešenie

Ak ste boli dobrým pozorovateľom, mali ste nájsť 5 rozdielov medzi dvoma obrázkami detí. Riešenie nájdete na obrázku nižšie:

© Pextex

Ak ste nenašli všetky tieto rozdiely, nevadí. Zlyhali dokonca aj tí, ktorí si mysleli, že majú nespochybniteľný zmysel pre detail. Úroveň bola naozaj vysoká. Dúfame však, že sa vám táto úloha páčila a dokázali ste počas nej dobre zapojiť svoj mozog.

Ak sa vám podarilo odhaliť ich všetky, gratulujeme! Akí ste bystrí pozorovatelia! To znamená, že ste dokázali zostať pokojní a sústrediť sa na tie ťažko identifikovateľné detaily! Gratulujeme!

Čtěte také  Otestujte svoju analytickú myseľ a pomôžte tomuto pirátovi nájsť cestu späť k pokladu.

Chcete ešte viac stimulovať svoj mozog a zmysly? Navštívte našu webovú stránku. Nájdete tam mozgové výzvy, ktoré môžete riešiť sami alebo v skupine. Mimochodom, neváhajte a podeľte sa o dnešnú výzvu so svojimi priateľmi. Myslíte si, že to zvládnu lepšie ako vy?

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen