Home » Testy » Hra s rozdielmi: Nájdite tri rozdiely medzi dvoma obrázkami za menej ako 20 sekúnd

Hra s rozdielmi: Nájdite tri rozdiely medzi dvoma obrázkami za menej ako 20 sekúnd

Dnes predstavujeme vizuálny test pozostávajúci z nájsť 3 rozdiely ukryté v 2 obrázkoch. Tento druh úlohy vám umožní otestovať si svoje schopnosti v oblasti matematiky.Pozorovanie a schopnosť sústrediť sa.

Prezentácia vizuálneho testu

Skvelé na zrakových testoch je, že ich môže hrať ktokoľvek bez ohľadu na úroveň zručností alebo vek. Je to užitočná činnosť pre každého.Je to užitočná aktivita na testovanie koncentrácie a zrakovej ostrosti.

©Fondaction-alsace

Test predstavuje obrázok troch žien na toalete, ktoré sa rozprávajú. Pozorovatelia si okamžite všimnú chyby skryté v obrázkoch. Rozdiely sú také malé, že na ich nájdenie musíte použiť všetky svoje vizuálne a intelektuálne schopnosti.

Pre Riešenie vizuálnej hádankyMusíte nájsť rozdiely ukryté v obrázkoch. Ak chcete vyhrať túto hru, musíte dávať veľký pozor. Ideálne je, ak sa nachádzate na pokojnom mieste, ďaleko od akéhokoľvek ruchu.

Čtěte také  Prebuďte v sebe génia a nájdite chýbajúce číslo v tejto sérii

Odpoveď na vizuálnu hádanku

Podarilo sa vám nájsť 3 rozdiely ukryté v 2 obrázkoch ? Sú tak dobre ukryté, že ich nájsť muselo byť ťažké. Veľké bravo vám, ak sa vám podarilo vyriešiť túto vizuálnu hádanku. Si skvelý pozorovateľ s pôsobivou ostrosťou zraku.

Ak sa vám to nepodarilo, poskytneme vám správnu odpoveď na túto hádanku. Nenechajte sa odradiť, pretože s trochou viac praxe budete schopní nájsť chyby za niekoľko sekúnd.

Tu je riešenie s tromi rozdielmi na obrázkoch:

©Fondaction-alsace

  • Prvý rozdiel: je na žene so žltým topom. Na jednej z fotografií chýba záhyb na jej sukni.
  • Druhý rozdiel: Pozrite sa pozorne na ženu vo fialových šatách. Ak budete pozorní, určite ste si všimli záhyb na spodnej časti.
  • Tretí rozdiel: tento je pomerne ťažké nájsť, je na sukni starej dámy.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej