Home » Testy » Hra s rozdielmi: v tejto vianočnej ilustrácii sa skrývajú 3 rozdiely!

Hra s rozdielmi: v tejto vianočnej ilustrácii sa skrývajú 3 rozdiely!

Tento očný test hodnotí vašu zrakovú ostrosť!

V obraze dňa, keď je žena v práci, keď sa blížia Vianoce, musíte nájsť 3 rozdiely. Mimochodom, vedeli ste, že Otec Vianoc, ktorého poznáme, ten s bielou bradou, červeným oblekom a čiernym opaskom, sa narodil vďaka spoločnosti Coca-Cola? Skutočne, predtým, ako značka túto postavičku prerobila, bol iný. Nemal svoj žoviálny vzhľad, ani veľké brucho, a keď na to príde, ani oblek. A teraz už poďme na hru!

Nájdite 3 rozdiely v tomto vizuálnom teste!

Tento test je vizuálna hra, ktorá je predovšetkým zábavná a náročná. Testuje vaše vizuálne vnímanie, ale aj to, ako rýchlo dokážete vizuálne spracovať obrázok. Tento druh testu je veľmi obľúbený, pretože je to skvelý spôsob, ako sa odreagovať, ale aj rozvíjať koordináciu očí a koncentráciu.

Čtěte také  Test osobnosti: Dokážete udržať tajomstvo?
© Pextex

Cieľom tohto testu je nájsť rozdiely prostredníctvom ilustrácie. Test je určený pre všetky intelektuálne úrovne, či už ste dieťa alebo dospelý, začiatočník alebo expert. Túto hru môžete hrať s rodinou, ale aj s priateľmi.

Ako nájsť rozdiely?

Tento test sa zdá byť zložitý. Rôzne farby Vianoc môžu byť mätúce, ale rovnako aj ozdoby. Rozdiely môžu byť na všetkých úrovniach obrázku, od postavy cez ozdoby až po výzdobu všeobecne. Existuje niekoľko techník, ktoré vám môžu pomôcť rýchlo absolvovať tento test. V prvom rade si nájdite čas na dôkladné preskúmanie každého obrázka a venujte pozornosť každému detailu.

Snažte sa všimnúť si zjavné rozdiely, ako sú farebné zmeny, chýbajúce predmety alebo pridané prvky. Keď ste si všimli jeden rozdiel, hľadajte ďalšie ďalej. Je nepravdepodobné, že by sa rozdiely nachádzali na tom istom mieste. Majte tiež na pamäti, že rozdiely môžu byť jemné, napríklad mierne posunuté tiene alebo zmenené kontúry. Ak je to potrebné, dajte očiam prestávku, aby ste získali jasnejší a pokojnejší pohľad.

Čtěte také  IQ test: otestujte svoje pozorovacie schopnosti a nájdite 25 anomálií za menej ako 60 sekúnd.

Riešenie

Ak sa vám podarilo rozpoznať všetky rozdiely medzi obrázkami, výborne! Dokazuje to, že máte pozoruhodnú ostrosť zraku.

Pre tých, ktorým sa to nepodarilo, je riešenie na obrázku nižšie.

© Pextex

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen