Home » Testy » Iba géniovia nájdu 5 rozdielov za menej ako 20 sekúnd!

Iba géniovia nájdu 5 rozdielov za menej ako 20 sekúnd!

Chcete sa zabaviť, ale nemáte čas? Potrebujete zlepšiť svoje intelektuálne schopnosti, ale nemáte dostatok času? Potom vám tento test veľmi pomôže. Okrem toho, že je mimoriadne zábavný, môže byť použitý ako výzva stimulovať svoj mozog. Už nečakajte a spustite test.

Aké sú pokyny na vykonanie testu?

Na túto vizuálnu výzvu budete potrebovať byť rýchly a pozorný na malé detailyInak sa cez to nedostanete. Preto vám predstavíme dva obrázky, ktoré sa na prvý pohľad zdajú byť identické. Avšak nie jeden, ale mnoho päť detailov spôsobuje, že tieto dva obrázky nie sú úplne identické. Ako si viete predstaviť, vaším cieľom je nájsť tieto rozdiely. Aby bola úloha ťažšia a aby ste si skutočne otestovali svoje schopnosti, bude vám pridelený časový limit. Skutočne, na splnenie tejto úlohy budete mať iba 20 sekúnd.. Na splnenie tejto úlohy využite svoje vizuálne schopnosti a kreativitu. Ak vám to pomôže, skúste zavrieť jedno oko a pozerať sa len jedným okom, je to jedna z metód. Teraz, Pripravte si stopky a začnite.

Čtěte také  Máte dostatočnú intelektuálnu kapacitu na to, aby ste to dotiahli do konca?

©Mixxradio

Aký zmysel má takýto test?

Primárnym cieľom je vždy rozptýliť vašu pozornosť a tým vás uvoľniť. Testy IQ a vizuálne testy sa však môžu použiť aj na zlepšenie vašich kognitívnych schopností. Tým, že vás takéto testy nútia premýšľať a cvičiť, skutočne stimulujú váš mozog a zvyšujú vaše schopnosti a výkonnosť. Tu napríklad optimalizujete svoju schopnosť sústrediť sa a zdokonalíte svoje pozorovacie schopnosti.

Čas vypršal. Koľko rozdielov ste dokázali identifikovať?

Gratulujeme tým, ktorým sa podarilo nájsť všetky rozdiely v takom krátkom čase. Vaše schopnosti sú naozaj pôsobivé! Určite ste veľmi dobrí pozorovatelia.

Tí z vás, ktorí nedokázali nájsť rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami, sa nemusia obávať, tento test bol ťažký. Rozdiely sú naozaj dosť jemné. Na splnenie tejto úlohy bolo potrebné veľké sústredenie a pozorovanie. Teraz vám odhalíme päť detailov, ktoré ste museli nájsť. Pozrite sa na oba obrázky ešte raz: obočie ženy, jej voľná ruka, spodná časť nohavíc, vodítko a jedna noha psa sa na oboch obrázkoch líšia. Aby ste si tieto detaily mohli všimnúť, tu je riešenie na obrázkoch.

Čtěte také  Rozdielová hra: máte 60 sekúnd na to, aby ste našli 3 rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami

©Mixxradio

Neváhajte zdieľať tento test a svoje výsledky na sociálnych sieťach, aby ste povzbudili svojich priateľov k jeho vyskúšaniu.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej