Home » Testy » Iba inteligentný človek dokáže rýchlo nájsť 3 rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami!

Iba inteligentný človek dokáže rýchlo nájsť 3 rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami!

Je čas, aby ste si dali prestávku a užili si niekoľko minút na oddych. Aby sme vám v tom pomohli, ponúkame vám krátky vizuálny test. Využite túto príležitosť na vyčistenie mysle a otestovanie svojich intelektuálnych schopností. Nájdite si čas na sústredenie a potom spustite test.

Aké sú pokyny pre tento test?

Ukážeme vám dva celkom podobné obrázky. Na nich sa veľmi štíhla žena pozerá do zrkadla a vidí svoj odraz s niekoľkými kilogramami nadváhy. Ak sa na prvý pohľad zdajú byť tieto dva obrázky identické, sú tu 3 detaily, ktoré robia rozdiel. Vašou úlohou je nájsť tri rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami. Buďte opatrní, musíte byť rýchli, pretože je tu časový limit. Naozaj, aby ste dokázali, že ste naozaj šikovný človek, musíte tento test zvládnuť za 20 sekúnd. Ste pripravení?

Čtěte také  Koľko je celkovo štvorcov? Nájdite odpoveď za menej ako 50 sekúnd?

©Fondaction-alsace

Prečo robiť takýto test? Je dôležité vedieť, že tento druh testu vám umožňuje udržiavať váš mozog aktívny a zdravý. Takéto testy v prvom rade hodnotia intelektuálne zručnosti a kognitívne schopnosti. Týmto spôsobom pomáhajú udržiavať pamäť a zlepšovať koncentráciu. V druhom rade môžu byť takéto testy zábavné a pomáhajú na niekoľko minút relaxovať. Je dôležité vedieť, že venovať si každý deň chvíľu na vyčistenie hlavy pomáha znižovať hladinu stresu, a tým predchádzať riziku prepracovania a ochoreniam súvisiacim s pamäťou.

Dvadsať sekúnd uplynulo. Podarilo sa vám to?

Blahoželáme všetkým, ktorým sa podarilo nájsť 3 rozdiely v takom krátkom čase. Musíte mať veľmi vysoké IQ. Tí z vás, ktorí nedokázali nájsť rozdiely, sa nemusia obávať, pomôžeme vám. Nižšie je riešenie na obrázkoch:

Čtěte také  Aký ste inteligentný? Zistite to pomocou tohto IQ testu!

©Fondaction-alsace

Dúfame, že sa vám tento test páčil. Ak áno, pozývame vás, aby ste ho zdieľali na svojich sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej