Home » Testy » IQ test: Dokážte svoju inteligenciu tým, že rýchlo zistíte, čo je zlé na tomto obrázku krásnej zasneženej krajiny!

IQ test: Dokážte svoju inteligenciu tým, že rýchlo zistíte, čo je zlé na tomto obrázku krásnej zasneženej krajiny!

Tento test si vyžaduje logiku a dobré uvažovanie, ste si istí, že ho zvládnete?

Máte radi výzvy? Potom je pre vás tento IQ test, ktorý vám dnes ponúkame, ideálny. Nielenže si budete môcť otestovať svoje intelektuálne schopnosti, ale zažijete aj veľa zábavy. Urobte si pohodlie a urobte si test, keď sa budete cítiť pripravení.

Prečo si urobiť IQ test?

IQ test vám poskytne prvotnú predstavu o úrovni vašej inteligencie. Pomáha posúdiť vaše kognitívne schopnosti, napríklad schopnosť uvažovania, kreativitu a pozorovacie schopnosti. Pomáha tiež zistiť, či máte alebo nemáte nejaké nedostatky a či máte alebo nemáte problémy so sústredením. Okrem toho sú IQ testy vynikajúcim cvičením pre mozog: udržiavajú ho aktívny a zdravý.

Tým, že majú IQ testy formu hry, sú skutočne veľmi zábavné a umožňujú mozgu oslobodiť sa od každodenného tlaku, čo výrazne znižuje mieru stresu a riziká ochorení súvisiacich so stratou pamäti, ale aj riziká prepracovanosti. Umožňujú teda na pár minút si oddýchnuť, vyčistiť si myseľ a vyhnúť sa mentálnemu preťaženiu.

Čtěte také  Máte radi výzvy? Chcete dokázať, že ste mimoriadne inteligentný? Potom je tento IQ test určený práve vám!

Z čoho sa tento IQ test skladá?

Pri tomto teste vám predstavíme krásnu zasneženú krajinu. Krajina je zobrazená na obrázku, na ktorom vidíte dom, stromy a dva vtáky. Na tomto obrázku je chyba a vy ju musíte rýchlo nájsť. Na zistenie toho, čo je nesprávne, nemáte veľa času: máte len 30 sekúnd. Aby ste tento test dokončili, musíte vziať do úvahy všetky detaily a logicky uvažovať. Ak sa budete sústrediť, bude ľahké rýchlo nájsť správnu odpoveď.

© Pextex

Časový limit práve uplynul, podarilo sa vám nájsť chybu v obrázku?

Blahoželáme všetkým, ktorí prišli na to, v čom je chyba, do 30 sekúnd. Vaše uvažovanie a logika na nás urobili dojem. Gratulujeme aj tým, ktorí ju našli, aj keď vám to trvalo trochu dlhšie. Tí z vás, ktorým sa chybu nepodarilo nájsť, sa nemusíte obávať, všetko vám vysvetlíme.

Čtěte také  Iba vynikajúci pozorovatelia dokážu rozpoznať 3 rozdiely medzi týmito dvoma fotografiami.

Dva vtáky na obrázku boli lastovičky a lastovičky migrujú, keď príde zima. Preto tieto dva vtáky boli chybou, ktorú bolo treba nájsť, pretože na obrázku by nemali byť.

© Pextex

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen