Home » Testy » IQ test: Dokážte, že ste génius, a uhádnite, ktorý z dvoch väzňov sa pokúsi o útek?

IQ test: Dokážte, že ste génius, a uhádnite, ktorý z dvoch väzňov sa pokúsi o útek?

Dnešná úloha má podobu pomerne jednoduchý logický test, ktorý treba vyriešiť. Aby ste našli správnu odpoveď, stačí sa pokúsiť Uhádnite správne odpovedať. V ideálnom prípade by ste to mali urobiť za relatívne krátky čas, aby ste skutočne dokázali, že ste génius.

Prezentácia testu IQ

Dnešný IQ test je pomerne jednoduchý, pretože všetko, čo musíte urobiť, je uhádnuť, ktorá z týchto dvoch žien sa chystá utiecť. Táto logická hra je veľmi zaujímavá, je ideálna pre vycibriť analytickú myseľ a rozvíjať schopnosti, ako je logika, detekcia a myslenie. Logické hry sú ideálne aj na stimuláciu koncentrácie a vizuálneho vnímania. V podstate vás nútia pozorne sa pozerať na každý detail obrazu.

Čtěte také  IQ test: Uhádnete, ktorého rytiera si vyberie princezná?

©Fondaction-alsace

Na obrázku je zobrazený obraz dvoch žien vo väzení. Ak chcete nájsť správnu odpoveď, musíte venovať pozornosť vzhľadu dvoch väzenkýň. Venujte pozornosť aj tomu, kde sa nachádzajú. V skutočnosti sú obe vo svojich celách.

Ak chcete vyriešiť túto hádanku, musíte hľadať dôkazy, že sa jedna z týchto žien pokúša utiecť. Aby ste to dokázali, musíte využiť všetky svoje intelektuálne schopnosti a zároveň sa snažiť myslieť ako génius a dobre sa sústrediť.

Odpoveď na IQ test

Podarilo sa vám nájsť nápovedy dostatočne rýchlo? To stojí za to veľké bravoste človek s množstvom veľkou schopnosťou dedukcie.

To je odpoveď na hádanku, kto je väzňom, ktorý utečie. Takže žena, ktorá sa pokúsi utiecť, je väzeň vpravo. Ak sa na obrázok pozriete pozorne, všimnete si niektoré anomálie. Tento väzeň sa skutočne skrýva nôž v jedle ktoré leží hneď vedľa postele. Je to podozrivý dôkaz čo dokazuje, že skutočne utečie, ak sa jej naskytne príležitosť.

Čtěte také  Na nájdenie 3 fliaš bez zátok na tomto obrázku máte 30 sekúnd.

©Fondaction-alsace

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej