Home » Testy » IQ test: Ktorý pes dostane mlieko ako prvý? Ak ste inteligentní, odpovedzte správne skôr, ako vyprší časovač!

IQ test: Ktorý pes dostane mlieko ako prvý? Ak ste inteligentní, odpovedzte správne skôr, ako vyprší časovač!

Otestujte svoju inteligenciu a zmerajte si svoje pozorovacie schopnosti a analytické schopnosti pomocou tohto IQ testu. Mnohí to podcenili vizuálnu výzvu a skončil neúspešne. Nerobte to isté! Sústreďte sa a berte túto hru vážne, pretože nie je taká jednoduchá, ako vyzerá!

Vizuálny test: „Ktorý z týchto psov bude prvý piť mlieko?“

Na stránke obrázok nižšiemôžete vidieť nádobu pripojenú k potrubiu na rozvod mlieka pre 4 psy. Vašou úlohou je zistiť, ktorý pes ho dostane ako prvý.

Sgfix.sk

Ak chcete vyriešiť túto mozgovú a vizuálnu hádanku, stačí, ak 20 sekúnd. Budú vám stačiť? Dokážte to teraz!

IQ test: odpovede

20 sekúnd uplynulo. Podarilo sa vám odpovedať správne? Pozrime sa, či sa vaša odpoveď zhoduje s riešením uvedeným nižšie.

Čtěte také  To, čo vidíte na tejto fotografii ako prvé, odhalí zdroj vašich najväčších obáv

Riešenie

Pes, ktorý pije mlieko ako prvý, nie je nikto iný ako pes číslo 2. Potrubia vedúce k psom 1, 3 a 4 sú zablokované. V dôsledku toho môže mlieko prúdiť len potrubím vedúcim k psovi 2. Tu je riešenie na obrázkoch:

©Sgfix.sk

Mali ste pravdu? Dobre! Takže si bol bystrý pozorovateľ a múdro si využil svoju inteligenciu. Ak ste neuspeli, znamená to, že ste sa pozorne nepozreli na detaily obrazu na úrovni rúrok. Preto vám odporúčame venovať väčšiu pozornosť detailom, aby vám nič neuniklo. Cvičte sa s našimi testami, aby ste zlepšili svoju vizuálnu a kognitívnu výkonnosť. Na našej stránke nájdete rôzne typy. Neváhajte ju navštíviť a pozvať priateľov, aby si otestovali svoju inteligenciu.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej