Home » Testy » IQ test na vysokej úrovni: Len tí najsilnejší dokážu nájsť hodnotu posledného štvorca!

IQ test na vysokej úrovni: Len tí najsilnejší dokážu nájsť hodnotu posledného štvorca!

Dnešný test je určený pre tých, ktorí majú mozog s výnimočnými schopnosťami. Vedeli ste, ako myslí mozog? Myslieť dokážeme pomocou elektrických signálov, ktoré prechádzajú medzi neurónmi. Tieto signály sa nazývajú nervové impulzy. Všetky tieto impulzy potom spracúva mozog, ktorý informácie analyzuje a vytvára dedukciu. V tejto hre musíte urobiť presne toto. Musíte dobre analyzovať, čo sa od vás žiada, aby ste našli riešenie požiadavky.

©Fondaction-alsace

Toto cvičenie, ktoré sa zdá byť jednoduché matematická úlohaToto je skutočný IQ test. V skutočnosti ide o test na pokročilejšej úrovni, ktorého cieľom je vyhodnotiť schopnosť uvažovania a reflexie. Test IQ je testom vašej schopnosti analyzovať a nájsť riešenie pomocou logiky. Tento test meria viac ako len vaše matematické znalosti. Musíte byť schopní niečo odvodiť z čísel.

Čtěte také  Na tomto obrázku sa skrýva číslo 6. Odhaľte to za menej ako 10 sekúnd!

Tento test je určený pre šikovných, ale aj pre každého, kto dokáže myslieť nohami. Ak si myslíte, že máte vysoký intelektuálny potenciálTúto hru zvládnete. Ak nie, vždy to môžete skúsiť, nič tým nestratíte. Skutočne, cvičením s týmto typom testov ich budete môcť prekonať a lepšie pochopiť ich logiku.

Aká je operácia na vyriešenie tohto testu IQ?

Pre vyriešiť tento IQ testje dôležité, aby používať dedukciu a logiku. Je to preto, že väčšina testov IQ si vyžaduje dôkladnú analýzu poskytnutých informácií, aby sa určilo, ktorá metóda prístupu bude najvhodnejšia. Preto je dôležité, aby ste pred začatím porozumeli pokynom a venovali čas prečítaniu predložených údajov.

Čtěte také  Skúste nájsť všetky 3 rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami

Odpoveď na test IQ možno nájsť len preskúmaním vzťahov medzi jednotlivými poskytnutými údajmi. V tomto prípade si to môže vyžadovať nájsť logickú postupnosť medzi číslami tak, že sa k nim priblíži prostredníctvom základných operácií.

Riešenie tohto testu

Odpoveď je 44.

Tu je vysvetlenie:

Stĺpec 1: [(7 x 4) + 1] – 11 = 18.

Stĺpec 2: [(8 x 5) + 2] – 12 = 30.

Stĺpec 3: [(9 x 6) + 3] – 13 = 44.

©Fondaction-alsace

Vsebina

Čtěte také  Nájdite riešenie tejto hádanky správnym umiestnením každého dielika na čokoládovú tyčinku.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej