Home » Testy » IQ test: Nájdite logiku medzi týmito číslami a zistite, čo znamená otáznik

IQ test: Nájdite logiku medzi týmito číslami a zistite, čo znamená otáznik

Len málo ľudí dokáže nájsť odpoveď na tento test. Musíte využiť svoje analytické a logické schopnosti.

Dnešný test je určený pre osoby s vysokým intelektuálnym potenciálom. Poznáte priemerné IQ populácie? Priemerné IQ populácie závisí od mnohých faktorov, ale podľa štatistík je priemerný výsledok stanovený na 100 bodov so štandardnou odchýlkou 15 bodov. To znamená, že väčšina populácie má IQ medzi 85 a 115. Ak sa nachádzate v tomto rozmedzí, znamená to, že ste normálny. Nad touto hodnotou sa môžete považovať za inteligentného.

Je tento test IQ neprekonateľný?

Táto hra je viac ako len koníček. Je to IQ test, ktorý vám môže pomôcť určiť váš intelektuálny potenciál. Ak sa vám podarí nájsť správnu odpoveď, znamená to, že máte v tejto oblasti výnimočné schopnosti. Tento test je navrhnutý tak, aby stimuloval vaše mentálne schopnosti a rozvíjal vaše analytické zručnosti. Mali by ste byť schopní vyriešiť problém tak, že k nemu budete pristupovať rôznymi spôsobmi. Pri hľadaní riešenia by ste si mali predstaviť všetky možné odpovede.

Čtěte také  Myslíte si, že ste dostatočne všímaví, aby ste rozoznali jedného psa na tomto obrázku, ktorý sa líši od ostatných?

Riešenie tohto testu vám môže pomôcť zlepšiť vaše dedukčné schopnosti a schopnosti riešiť problémy. Sú to zručnosti, ktoré sú veľmi užitočné v profesionálnom aj osobnom živote. Ste pripravení zúčastniť sa tejto hry? Ak nenájdete odpoveď, nenechajte sa odradiť.

Ako nájsť hodnotu otáznika?

Aby ste našli odpoveď na tento IQ test, je dôležité pochopiť aplikáciu. Pred spustením testu je tiež dôležité pozorne si prečítať pokyny.

Keď ste porozumeli pokynom a zistili, čo máte hľadať, musíte sa sústrediť. Ak chcete nájsť odpoveď na tento test, musíte analyzovať všetky údaje, ktoré vám boli poskytnuté. Musíte použiť dedukciu a analýzu, aby ste zistili, ako čísla navzájom súvisia.

© Pextex

Je dôležité mať na pamäti, že tento test je aj matematickou výzvou. Pri riešení tohto testu bude preto potrebné využiť niektoré základné zručnosti. Napovieme vám: budete musieť použiť klasické operácie sčítania, násobenia a odčítania.

Čtěte také  Test osobnosti: To, čo vidíte ako prvé, môže určiť, či ste dôkladný človek

Riešenie tohto testu

Odpoveď na tento test je 28. Aby ste pochopili, odkiaľ pochádza, podrobne uvedieme výpočty, ktoré treba vykonať:

(9 x 1) + 1 = 10

(8 x 2) + 2 = 18

(7 x 3) + 3 = 24

(6 x 4) + 4 = 28

(5 x 5) + 5 = 30

(4 x 6) + 6 = 30

(3 x 7) + 7 = 28

© Pextex

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen