Home » Testy » IQ test: Ste skutočný génius, ak dokážete zistiť, ktorá žena je tehotná!

IQ test: Ste skutočný génius, ak dokážete zistiť, ktorá žena je tehotná!

Myslíte si, že ste génius? Potom sa vám dnešný test bude páčiť. Táto úžasná výzva meria vaše schopnosť dekonštruovať a analyzovať najjemnejšie detaily nájsť riešenie problému. Prejdite na ďalší odsek a prečítajte si pravidlá hry.

IQ test dňa: identifikácia ženy, ktorá nosí dieťa

Pozrite sa na obrázok 4 žien nižšie. Vašou úlohou je zistiť, ktorá z nich je tehotná. Môžete rozmýšľať pomerne dlho, pretože časový limit nie je stanovený. Buďte sústredení a pozorní, pretože tu nie je priestor na chybu. Máte len jeden pokus, takže Nenechajte sa rozptýliť rozptýlením.

Aké sú dobré dôvody na vykonanie tohto testu IQ?

Tento test môže pomáha rozvíjať schopnosti uvažovania a kritického myslenia. To isté platí aj pre pozorovacie schopnosti. Táto úloha sa môže použiť aj na identifikáciu ľudí s vysokým IQ potenciálom.

Čtěte také  Ukážte všetkým, akí ste šikovní, presunutím zápalky tak, aby ste vytvorili štvoruholník.

Odpovede: Toto je tehotná žena na fotografii

Mnohí ľudia sa mýlia, keď si vyberú ženu D, pretože vyzerá tehotná, ale nie je to tak. Nie je to ani osoba C, pretože nevykazuje žiadne známky tehotenstva a navyše pije. To je aj prípad osoby B. To znamená, že odpoveď je žena A. Počas prvých mesiacov tehotenstva žena vyzerá unavene a vždy chce spať.

Gratulujeme ak sa vám podarilo identifikovať tehotnú ženu na obrázku. To svedčí o tom, že ste skutočný génius, ktorý venuje veľkú pozornosť každému detailu. U tých, ktorí neuspeli, to môže byť dôsledok nedostatku praxe. Preto sa odporúča prijať aj iné úlohy, aby si na ne váš mozog zvykol.

Čtěte také  Nájdite chybu na tomto obrázku za 5 sekúnd, aby ste dokázali svoju inteligenciu!

Dajte svojej rodine a priateľom príležitosť prijať túto výzvu pre tehotné ženy zdieľaním tohto testu aby si aj oni mohli užiť skvelý čas.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej