Home » Testy » IQ test: Uhádnete, ktorého rytiera si vyberie princezná?

IQ test: Uhádnete, ktorého rytiera si vyberie princezná?

Dnešný test je určený pre posúdiť vaše kognitívne schopnosti. Záhada bola špeciálne navrhnutá tak, aby jej obtiažnosť, ktorá vyžaduje, aby ste použili svoje hbitosť mysle, schopnosť analýzy a zmysel pre logiku.. Len skutoční géniovia môžu uspieť pri riešení tejto úlohy. IQ test.

Prezentácia IQ testu

Dnešný test pozostáva z uhádnite, ktorého z dvoch rytierov si vyberie princezná. Mali by ste vedieť, že princezná bude vybraná až po súboji dvoch rytierov. Rytieri musia bežať preteky a ten, kto príde posledný, vyhrá.

Pre vyriešiť hádankuMusíte venovať pozornosť niekoľkým veciam, vrátane vzhľad dvoch rytierov. Uhádnete, kto zvíťazí? Na vyriešenie tejto hádanky máte všetok čas na svete, pretože je to len otázka času. bez časového limitu. Ak chcete nájsť správnu odpoveď, musíte použiť svoje zmysel pre analýzu a svoju inteligenciu. Táto výzva si vyžaduje aj vaše vizuálnu obratnosť.

Čtěte také  IQ test: Ktorý pes dostane mlieko ako prvý? Ak ste inteligentní, odpovedzte správne skôr, ako vyprší časovač!

©Fondaction-alsace

Odpoveď na IQ test

Boli ste schopní nájsť ktorý rytier prišiel na hrad najneskôr? Hádanka je mimoriadne ťažká, pretože sa nedá rozhodnúť medzi dvoma rytiermi, ak je cieľom dostať sa na hrad čo najneskôr. Aby sa nevzdali, Ideálnym riešením by bolo, keby si obaja rytieri vymenili kone. Víťazom sa potom stane ten rytier, ktorý dorazí do hradu ako prvý. Víťazstvom bude môcť rytier dokázať, že kôň, na ktorom jazdí jeho súper, je pomalší. Podmienka víťazstva v súboji na štarte je potom splnená.

Ak sa vám podarilo nájsť rovnaké zdôvodnenie, to svedčí o tom, že ste veľký génius. V skutočnosti je IQ test taký ťažký, že len 2 % ľudí dokázalo nájsť správnu odpoveď.

Čtěte také  Pozrime sa, či ste v matematike lepší ako dieťa v 3. ročníku!

Ak sa vám nepodarilo nájsť správnu odpoveď, posledná vec, ktorú potrebujete, je vzdať sa. Všetko, čo potrebujete, je trochu praxe a maximálna koncentrácia, aby ste uspeli. Neváhajte vyskúšať aj iné hádanky, aby ste si vycibrili svoje intelektuálne schopnosti..

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej