Home » Testy » IQ test: Zistite, ako vyzerá obrázok zhora za menej ako 20 sekúnd!

IQ test: Zistite, ako vyzerá obrázok zhora za menej ako 20 sekúnd!

Dnešná úloha je taká jednoduchá, že ju môžete urobiť so svojimi priateľmi alebo rodinou. Je to vizuálna hádanka kde musíte uhádnuť, ako vyzerá obrázok zhora. Aby ste našli správnu odpoveď, musíte sa sústrediť a dávať pozor. Táto úloha je ideálna pre vyskúšanie vašich intelektuálnych a vizuálnych schopnostípretože vám dáva len 20 sekúnd pokúsiť sa nájsť správnu odpoveď.

Prezentácia vizuálnej výzvy

Dnešná vizuálna úloha vám predstavuje trojuholníkový geometrický útvar. Vašou úlohou je zistiť, ako tento útvar vyzerá zhora.. Na tento účel sme vám dali na výber 6 rôznych obrázkov. Musíte si teda vybrať, ktorý z týchto 6 obrazcov je podľa vás ten správny.

Čtěte také  Test osobnosti: Urobte si test srdca alebo meča, aby ste zistili, či vás ostatní považujú za sebca.

©Fondaction-alsace

Táto výzva stanovuje maximálnu lehotu 20 sekúnd nájsť správnu odpoveď. Môžete použiť stopky, aby ste sa uistili, že neprekročíte časový limit. Uistite sa, že ste na tichom mieste, mimo dosahu rušivých vplyvov.

Všimnite si tiež, že obrázok obsahuje rôzne farby: modrá, zelená, žltá a ružová. Aby sme vám pomohli, tu je malá nápoveda: ružová farba je pri riešení tejto vizuálnej hádanky veľmi dôležitá.

Odpoveď na vizuálnu záhadu

Podarilo sa vám uhádnuť správny obrázok? Ak ste ho našli ľahko, gratulujeme vám, pretože máte pozoruhodnú schopnosť analýzy. Táto vlastnosť vám bude veľmi užitočná v každodennom živote, pretože vám umožní veľmi rýchlo analyzovať situáciu. Ľahko tak dosiahnete ciele, ktoré ste si stanovili. Ste tiež inteligentný človek s veľkým pozorovacím talentom.

Čtěte také  Hra s rozdielmi: ak nájdete 3 rozdiely za menej ako 20 sekúnd, ste génius!

Ak sa vám nepodarilo nájsť správnu odpoveď, hneď vám povieme, ako vyzerá obrázok zhora. Zo šiestich možností by ste mali vopred vylúčiť obrázky 4 a 5. Ak sa pozriete pozorne, pozície farieb sa vôbec nezhodujú. Správny je preto obrázok číslo 3.

©Fondaction-alsace

Ak sa vám táto vizuálna výzva nepodarí, nenechajte sa odradiť, pravdepodobne ste sa nesústredili. Trochu praxe vám určite pomôže vyriešiť ďalšie vizuálne hádanky tohto typu alebo ešte ťažšie. Môžete tiež absolvovať rôzne IQ testy, aby ste si vycibrili svoje intelektuálne schopnosti. Môžete tiež zdieľať túto vizuálnu skladačku s rodinou alebo priateľmi a zabaviť ich.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej