Home » Testy » Ktorý z týchto ľudí za mrežami je muž? Na nájdenie máte 10 sekúnd.

Ktorý z týchto ľudí za mrežami je muž? Na nájdenie máte 10 sekúnd.

Myslíte si, že ste múdrejší ako priemer? Pozývame vás objaviť ho vďaka a otestujte QI ! Nielen vy posúdiť svoje intelektuálne schopnosti, no okrem toho sa budete môcť aj zabaviť. Dosť na zabitie dvoch much jednou ranou. Nájdite si čas na sústredenie a potom začnite test hneď, ako sa budete cítiť pripravení.

Čo je to IQ test?

Nalejte túto intelektuálnu výzvupredstavíme vám obrázok na ktorom budú traja ľudia za mrežami. Medzi týmito tromi ľuďmi je aj muž. Vaším cieľom je zistiť, ktorý z týchto ľudí je v skutočnosti muž. Aby ste to dosiahli, budete musieť byť logický, ale tiež použiť svoje dedukčné schopnosti. Buďte opatrní, máte len 10 sekúnd na to, aby ste sa tam dostali, takže nestrácajte čas a sústreďte sa. Ak to dokážete za 10 sekúnd, znamená to, že ste génius.

Čtěte také  Otestujte svoje schopnosti a nájdite veveričku na tomto obrázku za 10 sekúnd.

©Canva

Prečo robiť IQ test?

V prvom rade by ste mali vedieť, že je veľmi dôležité dopriať si počas dňa pár minút oddychu a uniknúť tlaku. IQ testy, bytie zábavné a zábavné, vám umožní odstrihnúť sa od povinností a práce, ktorú musíte počas dňa urobiť. Po druhé, umožňujúposúdiť intelektuálne schopnosti s cieľom zdôrazniť silné a slabé stránky niekoho. Navyše umožňujú pracovať na medzerách zlepšiť intelektuálne schopnosti.

Práve uplynulo desať sekúnd. Našiel si to?

V skutočnosti ten človek napravo bol v skutočnosti muž.

Blahoželáme všetkým, ktorým sa podarilo muža nájsť v takom krátkom čase. Dokázal to len skutočný génius. Pre tých, ktorí to nestihli, nebojte sa, všetko vám vysvetlíme. Za týmto účelom vás pozývame, aby ste podrobne opísali každú osobu v bunke. Všimnete si, že osoba napravo má na krku Adamovo jablko. Majú ich len muži. Pomôcť ti, tu je riešenie na obrázku.

Čtěte také  Otestujte svoje vizuálne schopnosti a nájdite slovo "láska" na tomto obrázku za 15 sekúnd

©Canva

Dúfame, že sa vám tento IQ test na pár minút páčil. Nad všetkým, neváhajte ho zdieľať na svojich sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej