Home » Testy » Len logicky uvažujúci človek by mohol prísť na to, aký čas by mali ukazovať posledné hodiny!

Len logicky uvažujúci človek by mohol prísť na to, aký čas by mali ukazovať posledné hodiny!

Čo keby ste si našli pár minút pre seba? Je to nevyhnutné. nájsť si čas pre seba, aby ste zostali zdraví. Preto vám dnes odporúčame, aby ste sa pokúsili vyriešiť túto záhadu. Je to rvyhradené pre najinteligentnejšieaby ste si mohli otestovať svoje schopnosti. Nájdite si čas na sústredenie a potom začnite!

Čo je to za záhadu?

Rozhodli sme sa otestovať vašu logiku s malou hádankou. Ukážeme vám niekoľko hodín s rôznymi časmi. Bohužiaľ, posledné hodiny chýbajú. Ako už asi tušíte, sada hodín postupuje podľa určitej logiky a zisťuje čas zobrazený na posledných hodinách, musíte nájsť dôvod, ktorý sa za tým skrýva. Ak chcete uspieť, budete musieť byť logickí aj efektívni, pretože jediné, čo musíte urobiť, je nájsť za tým zdôvodnenie. 45 sekúnd na dokončenie hádanky. Vezmite si stopky a začnite!

Čtěte také  IQ test: Dokážete určiť, koľko ľudí je na tomto obrázku?

Sgfix.sk

Prečo sa oplatí pokúsiť sa vyriešiť hádanku?

Online logické hádanky sa v posledných rokoch tešia čoraz väčšej popularite, a to oprávnene. Koniec koncov, sú super zábavným spôsobom, ako stimulovať náš mozog a zároveň sa zabaviť. Či už riešite zložité hádanky počas prestávky na kávu, alebo si lámete hlavu celé hodiny pred obrazovkou počítača, online logické hádanky vás určite zabavia. vám umožnia precvičiť si myslenie, logiku a kreativitu. Navyše sú často prezentované zábavnou a interaktívnou formou, s dômyselnými nápovedami, ktoré vás povzbudia k tomu, aby ste posunuli hranice svojho myslenia. Či už ste fanúšikmi hádaniek, alebo jednoducho hľadáte niečo, čo by ste mohli robiť, tu to nájdete. Intelektuálne výzvy, logické hádanky online sú tu pre vás.. Pripravte sa na skúšku svojho mozgu a odhaľte svojho vnútorného génia!

Čtěte také  Vizuálny test: Nájdeš pavúka na tomto obrázku?

45 sekúnd vypršalo!

Hodiny mali ukazovať 5:35!

Veľká dobrá práca všetkým, ktorým sa podarilo nájsť správnu odpoveď! Vaša logika je hodná najväčších géniov.

Pre tých z vás, ktorí na to nemohli prísť, sa nebojte, pomôžeme vám. Ak sa pozorne pozriete, všimnete si, že aby ste získali čas druhých hodín, museli ste posunúť čas prvých hodín o 1 hodinu 10 minút dozadu. Aby ste získali čas tretích hodín, museli ste posunúť čas druhých hodín o 1:20. Aby ste získali čas štvrtých hodín, museli ste posunúť čas tretích hodín o 1.30 hodiny dozadu. A nakoniec, pre piate hodiny, stačilo posunúť čas štvrtých hodín o 1 hodinu a 40 minút.

Sgfix.sk

Čtěte také  Zvýraznite svoje povahové črty výberom kvetu, ktorý máte najradšej.

Chceli by sme vám poďakovať za účasť v tomto teste a dúfame, že ste si ho užili. Predovšetkým, neváhajte sa o túto hádanku podeliť so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej