Home » Testy » Len skutočne inteligentný človek dokáže vybrať správne čísla, aby získal správny výsledok

Len skutočne inteligentný človek dokáže vybrať správne čísla, aby získal správny výsledok

Ak sa vám páči matematika a číslapotom toto IQ test je pre vás ideálny! Ak vám matematika nejde úplne ľahko, toto je vaša šanca vyniknúť. Tak poď, už nečakajte a vyskúšajte si tento IQ test.

Čo je IQ test?

Aby sme posúdili vaše intelektuálne schopnosti, požiadame vás o výpočet. Tento výpočet je však dosť nezvyčajný. Máte rovnicu, ale je neúplná, pretože máte len výsledok, ktorým je číslo 30. Musíte teda nájsť tri číslice alebo čísla, ktoré rovnicu doplnia. Na tento účel sme vám poskytli niekoľko čísel. Musíte si vybrať tri z nich, aby ste ich doplnili na 30.

Čtěte také  Hra s rozdielmi: Nájdite tri rozdiely medzi dvoma obrázkami za menej ako 20 sekúnd

Sgfix.sk

Prečo si robiť IQ test?

Online IQ testy sa v súčasnosti tešia čoraz väčšiemu záujmu. Umožňujú jednotlivcom absolvovať IQ testy z pohodlia domova prostredníctvom online platforiem. Táto dostupnosť výrazne uľahčuje účasť na týchto hodnoteniachbez obmedzení spojených s cestovaním alebo stretnutiami. Okrem toho online testy ponúkajú interaktívny a často zábavný zážitokčo ich robí atraktívnymi pre široké spektrum ľudí.

Je čas dokončiť test. Prešli ste?

Mali ste si vybrať čísla: 6, 11 a 13.

Blahoželáme všetkým, ktorým sa podarilo nájsť správne odpovede, sme ohromení vašou inteligenciou. Tí, ktorým sa to nepodarilo, nezúfajte, pomôžeme vám. Jednoducho, s najmenšími číslami nebolo možné získať 30. Museli ste začať s najväčšími číslami a potom doplniť jedno z menších čísel. A predovšetkým ste museli myslieť na to, že 9 môže byť 6!

Čtěte také  Ste naozaj pripravení na výzvu? Na túto otázku vám odpovie to, čo uvidíte ako prvé.

Sgfix.sk

Dúfame, že sa vám tento IQ test páčil. Predovšetkým, neváhajte ho zdieľať na svojich sociálnych sieťach, aby z neho mali úžitok aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej