Home » Testy » Len skutočný génius príde na to, ktorou zápalkou treba pohnúť, aby ste získali správnu rovnicu!

Len skutočný génius príde na to, ktorou zápalkou treba pohnúť, aby ste získali správnu rovnicu!

Máte radi výzvy? Áno ? Potom je tento matematický IQ test určený práve pre vás! Dnes vám navrhujeme, aby ste sa pokúsili prekonať hádanku pre géniov. Je to dobrá príležitosť posunúť svoje hranice a dokázať všetkým, že máte predpoklady na to, aby ste boli géniom. Predtým, ako začnete, venujte čas sústredeniu.

Čo je to IQ test?

V tomto teste vám predložíme pomerne nezvyčajnú rovnicu. Nielenže sú čísla v rovnici zložené zo zápaliek, ale rovnica je aj nesprávna: niekde je chyba. Vaším cieľom je identifikovať túto chybu a opraviť ju. Aby ste to dosiahli, budete presunúť jednu a len jednu zhodu. Preto musíte zistiť, ktorú zhodu presunúť a kam ju umiestniť.

Čtěte také  To, čo si vyberiete ako prvé, prezradí veľa o vašich povahových vlastnostiach.

©Mixxradio

Aký zmysel má IQ test?

Prvým účelom je vždy umožniť vám, aby ste si na niekoľko minút oddýchli od dňa. IQ testy sú skutočne veľmi zábavné a zábavné. Poskytujú malé rozptýlenie počas dlhého pracovného alebo študijného dňa. Takéto testy však boli vytvorené aj preto, aby ste si mohli otestovať svoje schopnosti. Ich cieľom je prinútiť vás, aby ste naplno využili svoje schopnosti.Cieľom je prinútiť vás používať mozog bez toho, aby ste na seba vyvíjali tlak.. Týmto spôsobom si zlepšíte intelektuálne schopnosti bez toho, aby ste sa príliš vyčerpali.

Je čas dať riešenie!

Pre tento IQ testBoli dve možné odpovede. Ak ste našli aspoň jednu, potom všetky naše Gratulujeme ! Zaslúžiš si titul génia!

Čtěte také  Na tomto obrázku sa skrýva číslo 6. Odhaľte to za menej ako 10 sekúnd!

Pre tých z vás, ktorí na to nemohli prísť, sa nebojte, všetko vám vysvetlíme. Prvou možnosťou bolo odstrániť zápalku z číslo 8 na získanie číslo 9 a presunúť ho k číslu 0, čím získame číslo 8. Tak by sme dostali novú rovnicu: 9 + 3 – 4 = 8 čo je čistá operácia. Druhou možnosťou bolo odstrániť z čísla 8 zhodu, čím by sme dostali číslo 6, a pripočítať ju k číslu 4, čím by sme dostali číslo 9. Tým by sme dostali: 6 + 3 – 9 = 0. Pre lepšie pochopenie uvádzame riešenie na obrázkoch.

©Mixxradio

Dúfame, že sa vám tento IQ test páčil. Ak áno, pozývame vás, aby ste ho zdieľali na sociálnych sieťach.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej