Home » Testy » Len ten, kto je dostatočne dôkladný, nájde darček ľahko za menej ako 10 sekúnd!

Len ten, kto je dostatočne dôkladný, nájde darček ľahko za menej ako 10 sekúnd!

Nie je nič lepšie akomalá výzva na povzbudenie ducha. Dnes vám ponúkame vizuálnu výzvu. Nebojte sa, zaberie vám to len pár minút. Predtým, ako začnete, by ste si však mali nájsť čas na sústredenie.

Čo je to za vizuálnu výzvu?

Predstavíme vám obrázok na ktorom je niekoľko stužiek v tvare pekných mašlí. Tie sú rozmiestnené v spleti po celom obrázku. Pod všetkými týmito stuhami sa však nachádzajúsa skrýva darčeková krabička a ako vidíte, je na vás, aby ste nájsť jeho umiestnenie. Ak chcete uspieť, musíte sa sústrediť a venovať pozornosť každému detailu.

©Fondaction-alsace

Ak ste dostatočne dôkladní a dôkladní, nájsť túto darčekovú krabičku bude pre vás hračka. Ale pozor, nemáte všetok čas na svete! Vy ho však máte, Máte len 10 sekúnd na nájdenie darčekovej krabice.

Čtěte také  Hra s rozdielmi: Ak dokážete nájsť 3 rozdiely za menej ako 15 sekúnd, ste génius!

Aký zmysel má robiť vizuálnu výzvu?

Starostlivosť o seba znamená aj starostlivosť o svoju myseľ. Preto je dôležité, aby ste si každý deň našli niekoľko minút na vyčistenie hlavy a zníženie hladiny stresu. Vizuálna výzva sa podobá skôr hre ako cvičeniu a je ideálna na oddych a relaxáciu. Môže byť skvelým pomocníkom pri udržiavaní zdravej mysle, pretože stres nie je dobrý pre vaše duševné zdravie. Dôležité je tiež vedieť, že výzva tohto druhu pomáha stimulovať mozog a udržiavať ho aktívny. Okrem toho vám vizuálne výzvy môžu pomôcť identifikovať nedostatky a medzery vo vašom vizuálne vnímanie a pomôže vám zlepšiť sa.

Čas vypršal. Podarilo sa vám nájsť darčekovú krabičku?

Všetky naše gratulácie tým, ktorí majú našli darčekovú krabičku v takom krátkom čase. Máš veľmi dobrý pozorovací zmysel, to je pôsobivé!

Čtěte také  Ako logicky uvažujete? Zistite, ktorá z týchto príšer je najmenej nebezpečná.

Pre tých z vás, ktorým sa nepodarilo dokončiť túto úlohu, to nevadí, pomôžeme vám. nájsť darčekovú krabičku. Aby ste to urobili, musíte sa znova pozrieť na obrázok. Darčeková škatuľa bola nenápadne ukrytá, ale pri veľkom sústredení ju bolo ľahké nájsť. Tentoraz sa pri pohľade na obrázok zamerajte na jeho spodnú časť, na ľavej strane. Je tam červená mašľa a hneď pod ňou je darčeková krabička. Aby ste ju ľahšie našli, Tu je riešenie na obrázkoch.

©Fondaction-alsace

Dúfame, že sa vám táto výzva páčila. Ak áno, neváhajte ju zdieľať na svojich sociálnych sieťach, aby si ju mohli vychutnať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej